Proč je lepší obrátit se při výkupu či prodeji nemovitostí na zkušeného realitního makléře?

Většina lidí se snaží prodat svou nemovitost na vlastní pěst. Má to jeden jednoduchý důvod. Myslí si, že tím ušetří, vyhne se nejrůznějším poplatkům a provizi pro realitního makléře. Jenomže jen málokterý prodej a koupě se objedou bez komplikací.

Ruku na srdce. Jen málokdo je v tomto oboru zběhlý a má povědomí o aktuální situaci s nemovitostmi na trhu. Jakmile se obrátíte na služby realitního makléře, spadne vám kámen ze srdce. Celkový proces je totiž velmi vyčerpávající a zabere vám spoustu času. Zkušený pracovník je za svou práci placený, a proto jí věnuje všechen čas i dostupné prostředky.

Ušetříte čas i peníze

Když dojde na prodej nebo koupi domu, bytu potažmo zahrady, nastane problém, a to i v rodinném kruhu a mezi sousedy. Pokud je na nemovitost zadlužená, je to hotové peklo. Naštěstí se můžete obrátit na profesionálku, která zajistí i výkup nemovitostí v exekuci Moravskoslezský kraj.

Dokonce může nastat situace, kdy nemůžete svou nemovitost dlouhodobě prodat, tudíž přicházíte o peníze. Věřte, že sami nedosáhnete na nejlepší nabídku. Zkušený pracovník prodá pozemek či dům za nejvyšší cenu, protože k tomu má všechny dostupné prostředky, je mistrem komunikace, právních i obchodních skutečností.

Vyberte si jedničku na trhu

Bydlíte-li v Ostravě, Opavě nebo Novém Jičíně, osloví vás realitní makléřka Moravskoslezský kraj. Ctí etické zásady, je objektivní a kvalifikovaná, pyšní se zkušenostmi při vyjednávání i každodenní praxí. Na trhu s realitami se pohybuje více než 20 let, což mluví za vše. Když se podíváte na web realitní makléřky Jiřiny Hlavenkové, tak zjistíte, že prodá 85 % nemovitostí do dvou měsíců, což je velmi lákavá nabídka. Můžete se spolehnout na video prezentaci i virtuální prohlídku objektu a zviditelnění na internetu.