Fotografie: Nerezové zábradlí na schodiště

Proč je nerezové zábradlí nejlepší volba pro váš interiér i terasu?

Elegantní zábradlí je nezbytným prvkem domácnosti. Setkáme se s ním na schodištích a také na terasách a balkonech. Díky němu je celkový vzhled interiéru i exteriéru dokonalý. Jenomže většina lidí dělá při jeho výběru stále stejné chyby.

Ani sebekrásnější zábradlí nemusí vaší domácnosti slušet. Vždy záleží na stylu, jaký v interiéru preferujete. Do super moderního bydlení nepatří vyřezávaná dřevěná zábradlí, naopak ve straších klasických domácnostech bude vypadat skleněné či nerezové zábradlí jako pěst na oko. Klíčem ke spokojenosti je však bezpečnost.

Jaký materiál hraje prim?

Schodišťové zábradlí musí poskytovat dokonalou oporu, a proto by mělo být bezpečné. Vždy je nutné zvolit ideální výšku. Moc nízké nebo naopak velmi vysoké zábradlí svůj účel nesplní. Rovněž záleží i na tom, jaký druh výplně jste si zvolili. Dnešní doba nabízí pestrou paletu variant a kombinací. Nicméně jde také o jeho přitažlivý design a zpracování. K žádaným materiálům pro výrobu zábradlí patří dřevo. Lidé ho milují pro originální přírodní vzhled i snadnou údržbu. Na druhou stranu se však příliš nehodí do moderních domácností.

Nerezové zábradlí je velmi trendy

Hledáte-li zábradlí, které by splnilo požadavky nejnáročnějšího uživatele, vsaďte na nerezové modely. Snadno se přizpůsobí jakémukoliv stylu domácnosti. Velkou parádu udělá na schodišti, balkonu i terase. Na první pohled je zábradlí z nerezu luxusní, elegantní, upoutá jednotnými tvary. Je bezpečné, odolné vůči oděru i povětrnostním podmínkám a pyšní se dlouhou životností.

Sestavte si ho sami!

Mrkněte se na internetové stránky KOVOINOX a nechte se inspirovat. Najdete zde široký sortiment materiálů pro kutily, například hliníkové profily nebo držáky na sklo a spoustu dalších věcí, které využijete při úpravě interiérů V sekci o nerezovém zábradlí najdete všechny potřebné komponenty pro sestavení montovaného zábradlí. Nesmí vám scházet kulaté a čtvercové sloupy ani nerezová madla. Podle praktického video návodu si smontujete zábradlí úplně sami!