Proč se pařit v létě, když na jadal.cz nabízejí špičkové ventilátory a klimatizace?

klimatizacePobyt v dusném prostředí je nepříjemný, nemůžeme se soustředit na práci ani relaxovat. Naštěstí jsou pryč doby, kdy se pořizovaly ventilátory jen do průmyslových prostor a kanceláří.  I při výběru klimatizace doporučujeme radu odborníka.  Je lepší pevná nebo mobilní klimatizace? Pevná klimatizace je mnohem účinnější než mobilní typy klimatizačních jednotek. Nevýhodou pevné klimatizace je její náročnější instalace. Zvláště v panelácích je složité dělat stavební úpravy. Instalaci jde provést dvěma způsoby – buď si pořídíte jednu klimatizační jednotku s větším výkonem, nebo několik dílů s menším výkonem v různých místnostech.

Kvalitní nástěnná klimatizace

Nástěnná klimatizace je vhodná do bytu i kanceláře. Nejčastěji se instaluje na svislou stěnu pod stropem. Vnitřní klimatizační jednotka se propojuje pro chladírenské účely s venkovní jednotkou, která je umístěna na fasádě, střeše nebo na zemi. Vnitřní jednotka disponuje dálkovým ovladačem, a s ním si pohodlně navolíte chlazení, vytápění, ventilaci, odvlhčování, rychlost ventilátoru včetně nastavení času zapnutí / vypnutí. Z ekonomických a technických důvodů musí být vzdálenost mezi vnější a vnitřní jednotkou co nejkratší.

Nakupujte jen tam, kde vlastní prestižní ocenění Heureka, ověřeno zákazníky 

Společnost JADAL se prodeji klimatizace věnuje řadu let, nabízejí i další výrobky – sauny, vířivky, bazény, trezory, popelnice, grily, chladíc boxy a tašky, trampolíny, zahradní nábytek a tak bychom mohli ještě dále pokračovat. Veškeré věci pro váš lepší domov jsou vyrobené podle platných evropských standardů a norem. Proč nakupovat u JADAL? Spolehlivý zákaznický servis, sobotní výdej, zázemí kamenné prodejny v Praze 10, kolem stovky výdejních míst po celém Česku a Slovensku. Oceníte jak nízké ceny, tak rychlou dopravu a záruku až 3 roky.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 4 =