Kvalitní plastová okna – Okna Triogas s.r.o.

oknaPrvní věc, které je třeba věnovat zvláštní pozornost je šířka okenního profilu (PVC profil). Chcete-li mít dobře izolovaný uzavřený prostor, měli byste zvolit šířku  58-70 mm.  Všechna okna, prodávaná na tuzemském trhu s šířkou profilu 50 mm, jsou pokládána za beznadějně zastaralé. Dobré plastová okna v bytě musí mít tloušťku plastového PVC profilu minimálně 3 mm. To je evropský standard –  plastová okna Opava.  V případě, že vám některý výrobce nabídne plastová okna s profilem 2-2,5 mm, ale za výhodnou cenu, je třeba tuto možnost ihned opustit, neboť plast musí odolat silnému mechanickému namáhání.

Jak vybrat plastová okna   

Při výběru oken sledujeme kvalitu profilu a skla, zajímáme se i o příslušenství. Tloušťka profilu plastového okna je velmi důležitá – základní složka okenní konstrukce. Ve výběru hraje důležitou roli subjektivní posouzení externích typů profilů: hladkost, zaoblení, neprůhlednost, lesk, barva atd. Okno netvoří jen skleněná výplň, svoji úlohu má rám, kování, těsnění a další nezbytné prvky, které jsou nezbytné pro jeho správnou funkci.  Není nic horšího než si pořídit plastové okna, která se prohýbají pod vlastní váhou a nejdou pořádně zavírat a otvírat. Na oknech se nesmí šetřit, a proto si je objednejte u osvědčených výrobců.

Plastová okna Vsetín

Plastová okna Vsetín – tady bychom mohli začít. Společnost Okna Triogas s.r.o. se více jak deset let věnuje výrobě oken. Okna dodají, namontují stejně jako dveře. A máte-li zájem o zimní zahradu nebo si chcete pořídit garážová vrata, pěkný a pevný plot či bránu, popřípadě toužíte po terase nebo se zajímáte o zateplení budovy včetně stínící techniky – jste na tom správném místě. Pochopitelně firma nabízí ke svým výrobkům veškerý servis a potřebné doplňky. A pokud si nevíte s výběrem okna rady, fundovaní pracovníci rádi zodpoví všechny vaše otázky.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

4 × 2 =