Projektování řídicích systémů svěřte do rukou profesionálů

V současné době představují řídicí systémy velice důležité prvky v mnoha firmách. V podstatě se jedná o programovatelná zařízení, jejichž posláním je ovládat určitý technologický proces. Pokud tedy postupně zavádíte automatizaci do své společnosti, je nejvyšší čas zjistit si o řídicích systémech jako takových co nejvíce informací. V následujících řádcích vám představíme i specialistu, na něhož se můžete v tomto oboru obrátit.

V posledních letech nacházejí řídicí systémy uplatnění v různých průmyslových odvětvích. Pokud bychom měli popsat samotné zařízení, tak se skládá ze dvou hlavních částí, a to ovládacího panelu a centrální řídící jednotky, kterou bývá zpravidla specializovaný počítač. Úkolem počítače je přijímat pokyny z ovládacích panelů a vysílat příkazy k dalším přístrojům, a tím pádem je pak zajištěna automatizace, neboť z jednoho ovládacího prostředí se řídí hned několik dalších zařízení.

Úspěch slaví řídicí systémy Unitronics

Samozřejmě jsou k dostání různé modely a řešení řídicích systémů, přičemž obrovské popularitě se na celosvětovém trhu těší řídicí systémy Unitronics. Důvod je, že nabízí přijatelný poměr mezi kvalitou a pořizovací cenou. Spadají do skupiny OPLC, což jsou programovatelné logické automaty s integrovaným operátorským panelem, které se pyšní jednoduchým rozhraním.

PLC řídicí systémy Siemens

Ještě je skupina zvaná PLC řídicí systémy, což jsou malé průmyslové počítače sloužící k regulaci aplikací a procesů. Provádí také analýzu procesu výroby, například jsou schopny rozpoznat množství spotřebované energie, najít chyby a detekovat ztráty.

Jestliže hledáte odborníka, jenž se na řídicí systémy a automatizaci specializuje, dovolujeme si vám představit společnost APLAUS, která vám navrhne řešení na míru.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 5 =