Provázkové záclony mají mnoho různých využití

Že záclony patří jenom do okna? Omyl! Odpočiňte si od zařizování vašeho domova nábytkem, od neustále kapajícího kohoutku nebo padajících jističů. Zaměřte se na zútulnění svého příbytku. Někdy k tomu stačí skutečně jen drobnost.

Prvek, který vám dává volnou ruku

Rádi se kreativně realizujete při zařizování svého bydlení? Jen se podívejte na provázkové záclony a uvidíte, že vás ihned napadne množství variant, jak takový zázrak využít, aby vypadal ve vašem domě či bytě výborně. Provázková záclona dovede být navíc i velmi praktická.

Rozhodnete-li se koupit provázkové záclony do oken, můžete si být jisti, že vaše okna budou vypadat originálně. Klasickou záclonu má každý! Provázková záclona navíc narušuje sluneční paprsky a vytvoří vám v místnosti unikátní světlo, které vás nebude rušit, ale přitom nezatmí váš domov tak, jako by to udělaly závěsy anebo rolety. Zejména ženy, které se starají o domácnost, ocení fakt, že údržba provázkových záclon je jednodušší, než je tomu u těch klasických, a vydrží déle čisté.

Do dveří, k rozdělení místnosti nebo proti hmyzu

Provázkové závěsy můžete taky pověsit do dveří, kde slouží hlavně k dekorativnímu účelu, nebo po celé délce místnosti, kterou chcete opticky rozdělit. Provázková záclona je ideálním řešením pro ty, kteří mají z jakéhokoliv důvodu spojenou jídelnu či obývací pokoj s kuchyní, ale zároveň by rádi udělali jakousi čáru, za kterou nebudou chodit hosté či třeba děti těsně před jídlem. Pohlcovač pachů ale od provázků příliš nečekejte – vaše kuchyňské delikatesy budou cítit i ve vedlejším prostoru. Naopak záclonky dovedou být užitečné při pokusu odlákat odněkud hmyz. Hlavně ten větší, jako jsou vosy a mouchy, si s hustě navěšenou provázkovou záclonou poradit nedokáže.

Vyberte si z nepřeberného množství barev a velikostí provázkových záclonek a nebojte se experimentovat. Uvidíte, že pro provázkové záclony najdete tisíc a jedno využití i u vás doma.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + thirteen =