Rekonstrukce plochých střech – AHF STAVBY, S.R.O.

AHF ploché střechyPloché střechy – noční můra nejednoho majitele rodinného domu. V šedesátých letech minulého století se jednalo o běžnou střešní konstrukci, především na panelových domech. V 70. letech se začala používat parozábrana vyrobená z asfaltových pásů a to nebylo šťastné řešení, začaly se objevovat problémy s velkou vlhkostí, která se nemohla vypařovat z tepelné izolační vrstvy. Máte-li stejný problém, nezoufejte a obraťte se na profesionály ve svém oboru – AHF STAVBY, S.R.O. Hlavní činností firmy je výstavba, rekonstrukce a zateplování plochých střech včetně údržby fasád domů. Firma poskytuje své služby do vzdálenosti až cca 100 – 150 km od Prahy.

Rekonstrukce plochých střech z asfaltových pásů

Hlavním předpokladem prodlužení životnosti střešního pláště je správná rekonstrukce ploché střechy. V Česku, jak již bylo zmíněno, je velké množství obytných domů, administrativních budov a průmyslových objektů, jejichž střechy potřebují důkladnou rekonstrukci. Starší ploché střechy ničí stojatá voda, kde se koncentruje kysličník siřičitý, který degraduje kdysi používané asfaltové krytiny. V případě, že vlhkost stále proniká přes střechu do obydlí, je nutná celková výměna všech porušených vrstev (nová parozábrana, tepelná izolace nebo hydroizolace) – vše je odvislé od druhu a skladby střechy. Asfaltové pásy jsou zasazovány do nosné konstrukce pomoci kotev a lepí se navzájem v místě spoje. Vzniklá vodní pára bude tak rozložena na větší plochu a již neporuší novou vrstvu hydroizolace.

Stavební práce Praha – záruka vysoké kvality

Mnozí zájemci o rekonstrukci plochých střech mají se stavebními prácemi Praha dobré zkušenosti, o čemž vypovídají reference firmy. Životnost vaší střechy prodlouží nejen vhodně zvolené hydroizolační materiály, ale i precizní práce a dokonalé zvládnutí všech detailů. Stavební práce by nikdy neměly být závislé od nejlepší cenové nabídky, doporučujeme raději upřednostnit profesionalitu firmy a přístup k dané rekonstrukci.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ten + six =