Infrasauna a zdraví! Sázka na jistotu

finskasaunacz2Ano, infrasauna je sázka na jistotu. Zdraví máme jen jedno, a proto je důležité se o něho starat všemi možnými způsoby. Na rozdíl od klasické nebo finské sauny, infrasauna používá infračervené záření. Při tomto způsobu saunování lidský organismus přijme obdobnou koncentrovanou energii paprsků jako od Slunce, nastane rychlé ohřátí organismu, jež se dá prokázat i termografií. Teplo vydávané infračerveným zářením spolu s aktivací některých mechanismů podporuje proces léčení. Ve výzkumných laboratořích bylo zjištěno, že na buněčné úrovni je vzdálené infračervené záření o vlnové délce 7 – 14 mikrobů totožné s procesem infrazáření v těchto saunách.

Infrasauny přinášejí nejen krásu, ale také zdraví

Infrasauny se nemusejí bát ani osoby, které mají strach z malých uzavřených prostorů nebo špatně snášejí vedro. Infrasauna poskytne blahodárné účinky i v případě, že necháte pootevřené dveře, navíc jsou na dveřích skleněné výplně. Uživatel s průměrnou kondicí vyloučí v infrasauně kolem půl litrů potu, při tom spálí cca 300 Kcal, po třiceti sezeních vypotíte až 800 Kcal a to bez negativních následků. Použití infrasauny je jednoduché. Před vstupem do infrasauny je nutné se důkladně napít, ideálně minerální vodu. Sprcha před použitím sauny zintenzivní pocení. Jste-li nachlazen nebo vás trápí chřipka svůj pobyt v infrasauně si prodlužte, neboť zabraňuje množení vírů. Při pravidelném používání se dovoluje zvýšit teplota a třicetiminutový pobyt lze prodloužit o deset minut – blahodárný vliv na vaše tkáně a buňky.

finskasauna

Příznivé účinky infrasauny jsou nediskutovatelné

Dosažené výsledky jsou jedinečné! Účinky infrasauny – posiluje srdeční svaly, pomáhá snižovat tělesnou hmotnost, zamezení růstu patogenních bakterií a virů, tělo se pročistí a omládne zvenku i zevnitř. Před použitím infrasauny se raději vždy poraďte se svým lékařem. V případě některých léků se mohou projevit nežádoucí účinky! Pořídit si infrasaunu je tak snadné – finskasauna.cz!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × one =