Chtějte kvalitní osvětlovací techniku – OSRAM

Firma OSRAM není ve světě světelné techniky žádným nováčkem. První žárovky OSRAM spatřily světlo světa před sto lety. Společnost vždy neochvějně prosazuje ekologické zásady a postupy, nabízí kompletní sortiment osvětlovací techniky až s pětiletou zárukou. LED žárovky pomalu a jistě nahrazují klasické světelné zdroje, neboť nabízejí celou řadu výhod. Ledky produkují více světla na Watt v porovnání s obyčejnou žárovkou, mají při srovnatelné svítivosti několikanásobně nižší provozní náklady, netopí, extrémně dlouhá životnost – kolem 50.000 hodin až 100.000 hodin, jsou odolné vůči nárazům, jsou ideální tam, kde jste nuceni často světlo vypínat a zapínat, rychle rozsvícení, neobsahují rtuť ani těžké kovy.

arnos-osvetleni

Příjemné světlo – LED trubice OSRAM

Sháníte LED trubice OSRAM? Tento osvědčený zdroj osvětlení vydává příjemné světlo bez zkreslování barev, můžete se těšit na velký výkon s nízkou spotřebou elektrické energie. Pro zajímavost nejlevnější jsou infračervené diody, po nich nejlevnější svítivé jsou červené, zatímco zelené jsou o cca 20% dražší než červené a modré jsou několikanásobně dražší. Dobrá zpráva je, že i jejich cena v poslední době klesá. Řešení v interiérech jako náhrada žárovek je zatím velmi drahá. Infračervené LED a zejména laserové diody se používají pro přenos informací prostřednictvím optických vláken.

OSRAM v Brně – ARNOS s.r.o.

Je pro vás toto téma aktuální a oblíbili jste si výrobní značku OSRAM? Vysokou kvalitu za rozumnou cenu nabízí OSRAM v Brně. A pokud nemáte možnost navštívit toto nádherné město, tak zavítejte na stránky prodejního portálu arnos.cz. Zde vás na první pohled zaujme přehledná nabídka a velký výběr zboží. Nelze se divit – firma ARNOS s.r.o. se této činnosti věnuje od roku 2002. Přes velké tlaky konkurence se stále drží na špici a vždy se snaží svým zákazníkům nabídnout to nekvalitnější zboží. Oceníte rychle dodávky a spolehlivý klientský servis. Do svého sortimentu zahrnuli i domovní a průmyslové ventilátory.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

3 + thirteen =