Revitalizace panelových domů – JUMAR s.r.o.

JumarRevitalizace panelových domů je v současné době nezbytná, neboť zchátralý bytový fond zápasí především s únikem tepla – 50 % uniká přes okna a 35 % přes obvodové střechy, zbytek tepla se ztrácí přes podlahu, nosnou konstrukci a střechu. Nemalé ceny za energii a zvyšovaní emisí CO2 v zemské atmosféře nás nutí omezit tepelné ztráty budov. Zateplování fasád lze opravdu jen doporučit. Ideální je komplexní zateplení budovy – střešní a obvodový plášť, výměna oken, takto zvýšíte energetickou účinnost budovy o 40 až 60 %. Obyvatelé velkých sídlišť pěkný vzhled domů ocení a snížení energie na vytápění přijmou s nadšením.

Zateplování fasád! Ohromná úspora za energii na vytápění

Je u vás revitalizace panelových domů aktuální téma a zvažujete zateplování fasád? V tom případě se obraťte na nejzkušenější firmu ve stavebním průmyslu, kde se pohybuje od roku 1999. Vysoce profesionální zaměstnanci vám zabezpečí komplexní servis vycházející z inženýrské přípravy daného projektu až po samotnou realizaci stavby. Nikdy není na škodu si nechat vypracovat návrh zateplení u profesně zdatné firmy, která své služby poskytuje na odborné úrovni, včas nevrhne technická řešení a zajistí dodávku a realizací prací na požadované kvalitativní úrovni. Zateplování fasád zamezí ve velké míře bujení plísní – sníží se kondenzace vodních par na vnitřním povrchu obvodových konstrukcí, docílíte tepelné pohody v bytech, čímž se zvýší kvalita bydlení.

Revitalizace panelových domů! Bydlete lépe a levněji

Revitalizace panelových domů je rozhodně žádoucí a zateplování fasád přináší sebou spoustu výhod – snížení spotřeby energie na vytápění, prodloužení životnosti budovy, zlepšení vzhledu, pozitivní vliv na ekologii. Velkou iniciativu v tomto směru vyvinula Evropská unie, která neváhá poskytovat za zlepšení tepelně technických vlastností bytových domů nevratné dotace.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 6 =