Repase baterií a akumulátoru – MELICHAR ENERGY

obr5

 

Díky zdokonalenému výrobnímu postupu vzrostla i životnost akumulátorových baterií, přesto i kvalitní baterie jednou doslouží a vyvstane otázka, co s ní s ohledem na ekologii. Repase baterií – nabízí se vám možnost bez velkých nákladů získat nový zdroj. A důvodů, proč upřednostnit repasi před zakoupením nového akumulátoru není málo. V první řadě se koukáme na pořizovací cenu, baterie repasovaná vás přijde mnohem levněji, zhruba o polovinu. Druhá a zásadní výhoda je navýšení kapacity repasované baterie, neboť původní akumulátor může být technologicky zastaralý. Navíc se při repasi baterií používají mnohem kvalitnější články, než má výrobce u originálních výrobků. Co z toho plyne? Opravená baterie má stejné parametry jako akumulátor nový a svou kapacitou mnohdy ještě převyšuje ten původní.

Repase baterií! Není důvod vyhazovat staré baterie

Repase baterií je opravdu výhodné řešení – čím je kapacita repasované baterie větší, tím se prodlužuje i doba vybíjení. Opravdu není důvod vyhodit celý přístroj, protože již nemáte funkční zdroj – renovovat je možné každý akumulátor. Zakoupením nového akumulátoru si vždy nemusíte, co se technické stránky týče polepšit. Aku nářadí patří mezi nejoblíbenější výrobky a výměna akumulátorových článků je mnohdy jediný způsob jak přístroje zprovoznit. Pří výměně baterií pouzdro vždy zůstává původní stejně jako elektronika. Pokud vás repase baterií zajímá, tak rozhodně doporučujeme si vybrat firmu, která má v tomto oboru letité zkušenosti.

Repase akumulátoru

obr2O dosažení, co nejlepší kvality se snaží firma Melichar, která renovuje akumulátory do všech přístrojů, elektrického aku-nářadí, taktéž do hudebních přehrávačů a všech typů mobilních telefonů či počítačů a tabletů včetně navigace GPS. Pokud máte i přesto všechno zájem o nový akumulátor, i v tomto ohledu vám firma Melichar vyjde vstříc a vyrobí vám akumulátor, dle vašich požadavků.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 3 =