Vyberte komínové digestoře. Mají v sobě dostatek prostoru pro kvalitní odsávací technologii!

Komínové digestoře na T-digestoře.czJen kvalitní komínové digestoře CATA a EMPIRE nás účinně zbaví páry a pachu, jež při vaření, pečení a smažení vznikají. Vedle sporáku, myčky a ledničky patří odsavače par k vybavení každé moderní kuchyně. Nyní je třeba se rozhodnout pro druh digestoře. Pokud máte k dispozici větrací šachtu nebo komín, který není určený na vytápění, tak odtahový vývod je nejúčinnější. V jiném případě volíme recirkulační digestoř, která obsahuje filtry. Toto zařízení vzduch nevyvádí ven, ale efektivně jej čistí přes uhlíkový filtr (cena filtru od 200 – 500 Kč), poté vyčištěný vzduch je zpět navrácen do místnosti. Moderní komínové digestoře CATA a EMPIRE nabízejí možnost přepnutí na recirkulační režim.

Odtahové komínové digestoře CATA a EMPIRE


Komínové digestoře CATA a EMPIRE jsou ideální pro početnější domácnosti, kde se často vaří, neboť mnohem efektivněji a rychleji odsává páry z kuchyně. Komínové digestoře nás na první pohled zaujmou svým moderním ne-li přímo nadčasovým designem. Komínové digestoře CATA a EMPIRE nevybíráme pouze podle vzhledu, ale především se zajímáme o výkon, hlučnost a funkci, poté o vzhled a cenu. Kvalitní kuchyňská digestoř by měla vyměnit vzduch v každé místnosti 10 až 15 za jednu hodinu. Proč se zajímáme i o hlučnost? Ta může být velice otravná, a proto v tomto případě nešetříme, tichý spotřebič při nastavení maximálního výkonu nesmí dosahovat více než 50 dB. Moderní komínové digestoře CATA a EMPIRE při střední úrovní odtahu dosahují pouze 30 dB.

Stylové komínové digestoře CATA a EMPIRE


Komínové digestoře CATA a EMPIRE – to je naše doporučení, ale rozhodně se před samotnou koupi poraďte s odborníkem nebo prodejcem. Trh nabízí nejen komínové digestoře, ale také ostrůvkové, rohové, rustikální, podskříňkové, vestavné a výsuvné odsavače par. Nechybí přídavné funkce, jako absorbér zvuku pro tišší chod, kontrola stavu uhlíkového filtru, dálkové ovládání, funkce dovětrání a LED osvětlení včetně zabudovaného senzoru.

Doporučujeme web o digestořích…

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 1 =