Komfortní dřevostavby na klíč

BUNGALOV13pPokud se zajímáte o dřevostavby na klíč nebo zvažujete stavbu bungalovu, tak vám doporučujeme se obrátit na firmu Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která má v tomto oboru letité zkušenosti. Tým vysoce kvalifikovaných pracovníků pracuje rychle a precizně, individuální přístup k zákazníkovi, komplexní servis, pomoc a odborné poradenství v rámci celé České republiky – samozřejmost. Máte možnost si vybrat typizovanou stavbu z nemalé nabídky, ale firma se ráda ujme i výstavby domu podle vašeho návrhu. Projekty se vždy přizpůsobují individuální potřebám klientů, pak podepíšete jasně specifikovanou smlouvu a za pár měsíců bydlíte.

 Dřevostavby – nízkoenergetické domy na klíč

Firma Dřevostavby-FlexiDomy staví z moderních a velice kvalitních materiálů s ohledem na co nejnižší náročnost na vytápění. V současné době zažívají dřevostavby ohromný boom. Jak je to možné? Zejména mladí lidé s rodinami touží rychle a levně bydlet. V druhé řadě se jedná o velkou úsporu financí, ušetříte spoustu peněz, zejména díky vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem, k tomu přičteme vzduchotěsnost, skvělé akustické vlastnosti, tvarovou stálost, jednoduchou regulaci vnitřní teploty, statistickou bezpečnost stavby při zemětřesení a jiných otřesů. V neposlední řadě jde o rychlost výstavby, stavba zděných domů trvá léta a do dřevostavby se můžete nastěhovat i do tří měsíců.

Dřevostavby – moderní a pohodlné bydlení

MODERN3pNavíc je vnější vzhled dřevostavby prakticky od zděného domu k nerozeznání. Dřevostavby jsou levnější a rychlejší při výstavbě nového bydlení tak i při rekonstrukcích. Tento typ stavby vytopíte rychleji a tudíž levněji. Úspora financí při investici není skutečně zanedbatelná, rychlost výstavby se počítá v řádu týdnů, jedná se o jednoduchou a čistou práci. Rozhodně se vám vyplatí vsadit na léty ověřenou kvalitu – drevostavby-flexidomy.cz.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 1 =