Ruční pily pro kutily i profesionály

Společnost PILANA MARKET, s.r.o. nabízí ve svém internetovém obchodě nepřeberný výběr ručních pil, které jsou určené pro dům, zahradu i dílnu. Ať už potřebujete ořezat ovocné stromky či naporcovat maso i s kostí, zde si určitě vyberete. Sortiment totiž tvoří pily na kov, řeznické pily, zahradnické pily, stolařské pily a rámové pily.

Pilana Market 2

Pily na kov

I v moderní době vyspělých technologií je rámová ruční pilka nepostradatelnou součástí každé dílny, zejména v prostorách bez elektrické energie. Ruční pila na kov představuje nejrychlejší způsob řezání materiálů z oceli, barevných kovů, ale i plastu. Pila na kov se skládá z masivního rámu a pilového listu. Díky napínacímu mechanismu snadno vyměníte a upevníte do rámu pilový list. Většina pil na kov umožňuje upevnění pilového listu i pod úhlem 45°, což výrazně ulehčí práci.

Zahradnické pily

Na zahradě je vždycky práce víc, než dost a vždy se najde něco, co je třeba uřezat nebo prořezat. Šikovným pomocníkem vám bude zahradnická ruční pila. A protože společnost PILANA MARKET, s. r. o. ví, co každá zahrada potřebuje, nabízí širokou škálu klasických ručních pil i pil prořezávacích. Typickou zahradnickou pilou je pila obloukouvá, která je vzhledem ke svému použití naprosto univerzální. Díky ní snadno ořežete větvě i omladíte stromky a to bez obtíží i ve stísněných prostorách. Druhým typem zahradnických pil je pila prořezávací. Tato se velice hodí k prořezávání tenkých větví a je k dostání v klasické obloukové variantě, či jako pila s jedním držadlem. Oba typy zahradnických pil disponují kvalitními kalenými zuby, jenž zaručují dlouhou životnost a rychlost řezu a jsou také neuvěřitelné lehké, a tak práce s nimi bude hračkou.

Řeznické pily

Řeznické pily jsou předurčeny k práci v masném průmyslu. Používají se zde k řezání kostí a proto jsou kladeny vysoké nároky na jejich kvalitu. Rám je vyrobený z kvalitní oceli a optimálně zvolená zubová rozteč pilového listu zajistí rychlý a snadný řez.

Pily na pórobeton

Speciálním druhem ručních pil jsou pily na pórobeton. Zvláštnosti řezaného materiálu odpovídají zvláštnostem těchto pil a proto zuby pilového listu disponují břitovými destičkami, jenž zaručují dlouhodobý řezný výkon. Samozřejmostí je i mohutná rukojeť umožňující pohodlné řezání pórobetonových bloků i izolačních desek.

Stolařské pily

Práce se dřevem je jednou z nejkrásnějších činností, což jistě dosvědčí nejeden truhlář. Aby byla tato práce radostí, převzala společnost PILANA MARKET, s. r. o. starost o nářadí a nabízí svým zákazníkům pouze kvalitní stolařské pily na suché a syrové dřevo a také ostatní nářadí, které je při práci se dřevem nepostradatelné, z mnoha jmenujme například pilku děrovku, pokosnici či pilku na dýhy.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 2 =