Povlečení jako praktický a estetický dárek

Patříte k těm, kteří se každoročně trápí při výběru těch správných vánočních dárků pro své nejbližší členy rodiny a přátelé? Marně přemýšlíte čím je letos potěšit?  Toužíte jim darovat vánoční dar, který bude opravdu využíván a nebude na něj sedat prach? Vězte, že nejste sami a ne jen vy se potýkáte s tímto problémem spojeným s vánočními nákupy. A proto máme pro vás jedinečný typ na praktický a estetický vánoční dárek – ložní povlečení. Jaké povlečení vybrat? Každému vyhovuje něco jiného – někdo dává přednost měkké bavlně, jiný zase naškrobenému voňavému damašku. Nebo toužíte po hedvábném povlečení?

domácí pohoda

Luxusní povlečení ze 100% kvalitní bavlny

Největší zájem je o ložní povlečení z bavlny. Bavlna je vzdušná, zdravotně neškodná, přirozená a příjemná na dotek s pokožkou. 100% bavlna či bavlněný satén s jemně česanými vlákny dodává povlečení měkkost. Satén vyrobený z čisté bavlny na rozdíl od umělého saténu báječně hřeje a v létě na dotek chladí, navíc je přirozeně lesklý. Toto luxusní povlečení výborně absorbuje tělesnou vlhkost, čímž vytváří příjemné prostředí během spánku. A pokud k tomuto luxusnímu povlečení objednáte i froté prostěradlo – skvostný vánoční dárek. Froté je měkoučký nadýchaný materiál, který parádně hřeje. Tento dar ocení všichni ti, kteří mají rádi praktické dárky, ale i ti, kterým je vždy chladno. Mějte na paměti, že saténová nebo jersey prostěradla jsou ještě příjemnější, než froté…

Pohádkové dětské povlečení

Nic nevyvolá větší dětskou radost, jak jejich oblíbená postava z pohádky. Dnes již najdeme spoustu hraček s pohádkovou tématikou, ale možná vás to překvapí, ale děti přímo milují pohádkové dětské povlečení. Tak proč nepotěšit ty nejmenší s jejich oblíbeným vzorem s ohledem na praktické využití? Nabídka pohádkových motivů je obrovská – Hello Kitty, Cars, Barbie, Medvídek Pú, České večerníčky, Disney motivy atd. Ovšem pokud vaše ratolest neobdivuje právě tyto pohádkové bytosti, můžete volit veselé abstraktní vzory.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 4 =