S námi je stěhování radost – stehovani-hora.cz

Stěhování HoraPotřebujete vystěhovat byt, rodinný domek, chatu po tetě nebo chalupu po babičce? Stěhování Hora – Praha je vám zcela k dispozici. A to platí i pro zájemce o vystěhování kanceláří nebo firem. Tým složený s profesionálních pracovníků vám se zápalem a s velkou pečlivostí vyklidí i půdu a sklepy.  Za jedinečné ceny (již od 290 Kč za jednu hodinu po celé Praze) vám vystěhují byt a odvezou veškerý nepotřebný odpad.  Za všech okolností se firma přizpůsobí veškerým podmínkám – jsou svým klientům NONSTOP k dispozici. Soboty, neděle, svátky – stačí zavolat.

Stěhování Praha – krabice na stěhování k zapůjčení zdarma

Levné stěhování Praha – nehrozí vám žádné skryté poplatky. Vedoucí týmu vám vyhotoví předběžnou kalkulaci, s kterou budete zajisté spokojeni. Je to na vás! Vy se musíte rozhodnout a stěhování Hora – Praha přijede v plné polní. Věříme, že oceníte jejich kvalitní služby poskytnuté za velmi rozumné ceny. V klidu si nechte vypracovat plán práce, aby se, co nejméně narušilo vaše soukromí.  A co oceňují klienti nejvíce? Profesionální přístup, vysoké nasazení, spolehlivost a toleranci všech pracovníků.  S požitkem se budete koukat na tým lidí, kteří pracují s vervou, jsou vstřícní a nikdy vám nedají najevo, že by je vaše připomínky obtěžovaly.

Stěhování v Praze – po dobu stěhování je váš majetek pojištěn

Stěhování v Praze – klienti si cení lidský přístup a skutečnost, že díky svým bohatým zkušenostem se pracovníci dokážou porvat s každou prekérní situací. NEJDE – takové slovo není v jejich slovníku. Navíc zdarma nabízejí k zapůjčení krabice, také návštěva technika a vypočítání ceny je zdarma. Firma si neúčtuje ani kilometry po Praze a přistavení vozu stejně tak patra při běžném stěhování si neúčtují.  Zcela zaslouženě tito šikovní pracanti získali v roce 2015 ocenění ´Spolehlivá firma´.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 4 =