Sedací soupravy – jak na současné trendy

Sedací souprava nepředstavuje jen pouhý kus nábytku, na který posadíme naši návštěvu nebo se z ní koukáme na televizi, ale tvoří výrazný designový prvek v obývacím pokoji.

Obývací pokoj je místem setkávání s rodinou i s přáteli a trávíme zde poměrně dost času. Jde o společný prostor využívaný k mnoha různým účelům a neobejdeme se v něm bez posezení. Kvalitní sedací soupravy poskytují vysoký komfort a pohodlí pro odpočinek, kdykoliv jej potřebujeme. Volit můžeme sedací soupravy rozkládací, rohové i klasické. Současně lze vybírat z mnoha materiálů, povrchových úprav a široké škály barev sedacích souprav. Lidé se všeobecně přestali bát neobvyklých barev a více experimentují.

Sedačky a aktuální trendy 2018

V současné době můžeme sledovat zejména dva hlavní módní trendy. Dalším hlavním kritériem dělícím klienty na dva hlavní proudy jsou ti, co mají dostatek prostoru a do jejich místností se vejde i vysoce pohodlná rohová sedací souprava nebo sedací souprava do U. V reprezentativních a luxusních prostorech ještě stále vyhrávají kožené sedačky. Jde totiž o nestárnoucí a nadčasový materiál. Vedle toho je stále více lidí, kteří vyhledávají malé byty a žijí spíše single. U nich jednoznačně vítězí sedací souprava rozkládací, aby si měla návštěva kde hlavu složit, nebo sedací souprava s úložným prostorem, kvůli nedostatku místa. Pro ty, co si neradi hromadí doma zbytečnosti, postačí i dvoumístné pohovky či lenošky.

Rohové sedací soupravy jsou stále in

Rohové sedačky nabízí maximální úsporu prostoru a dostatek místa k sezení. V rozlehlých pokojích a halách si své místo najdou kdekoli a mají elegantní designové provedení. Úžasnou výhodou je jejich levá i pravá varianta a možnost rozkládání. Rohová sedačka je nejčastěji ve tvaru písmene L, kdy je na jedné straně prostor pro sezení, zatím co na druhé se v klidu může někdo u televize natáhnout. Pokud se vás v obývacím pokoji sejde občas opravdu hodně, pak je optimální zvolit sedací soupravu ve tvaru písmene U. Nabízí maximální možný komfort pro více osob a po jejím roztažení máte k dispozici skutečné letiště.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 4 =