Bytový textil, který oživí každou místnost

S příchodem jarního počasí se začínají rozmáhat rekonstrukce interiérů. Pokud však neplánujete kompletní přestavbu místností, stačí pozměnit alespoň jejich vybavení, například bytovým textilem. I jednoduché záclony doplněné barevnými závěsy promění obývací pokoj k nepoznání. V následujících řádcích se proto podívejme, jaký bytový textil internetové obchody v současné době nabízí.

Jestliže potřebujete nějakou změnu ve vašem domě, nemusíte hned stěhovat nábytek, pokládat nové podlahy a kupovat drahé doplňky. Bytový textil vtiskne jak ložnici, tak i dětskému pokoji punc ojedinělosti. Zároveň domov zútulní.

Bytový textil by měl zdobit každou místnost

Pokud se domníváte, že bytový textil je součástí jen obývacích pokojů a ložnic, potom jste na omylu, protože záclony, závěsy, garnýže a japonské stěny se perfektně hodí i na chodby, do koupelen a podobně. Stačí mít pouze bohatou fantazii, které se ve světě bydlení meze nekladou. Ovšem je důležité, aby spolu jednotlivé prvky v místnosti korespondovaly alespoň barvou či stylem.

Okno je dominantní součástí každého pokoje, a tak proč ho neozdobit nějakými originálními a pestrobarevnými záclonami, které zabání zvídavým pohledům kolemjdoucích. Specialisté ze společnosti Bártová – Bytový textil České Budějovice by vám určitě poradili, jak všechno perfektně sladit.

Bytový textil nejsou pouze záclony a závěsy

Jakmile se řekne bytový textil, spousta z vás si zřejmě vybaví hlavně záclony a závěsy, ovšem výběr je mnohem širší. Do kategorie patří i různé podušky na židličky, ubrusy na jídelní a konferenční stoly a podobně.

Specifickou kategorií jsou japonské stěny, což jsou okenní dekorace, jež je možné přizpůsobit potřebám daného interiéru. Úkolem takové stěny je poskytnout moderní zastínění, přičemž si můžete vyhrát s kombinacemi barev a motivů.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × four =