Špičkové sedací soupravy na BIANO.cz

sedaci-soupravy-deluxe-universal-4138229-00---s640x480Jak si vybrat sedačku? Která se bude nejvíce hodit do vašeho interiéru? Pro většinu kupujících je rozhodující cena, design a barva.  Podíváme se, jaké druhy sedacích souprav nabízí trh. Různí výrobci nabízejí tolik vzorů a typů sedacích souprav, že by se dala napsat kniha o „původu druhů“ po vzoru Darwina.  V nabídce jsou sedačky rovné, rohové a do U, existují pevné a modulární typy sedacích souprav. V prvním případě řešíte velikost a barvu textilie, kůže nebo koženky. V případě modulového typu pohovky, kupující sám určuje tvar pohovky, počet sedadel, výšku a hloubku sedáku, tvar nohou. Podle počtu míst k sezení lze vybrat pohovky pro dva nebo tři lidi či obři s pěti nebo více místy.

Vybíráme křeslo

Toužíte po útulném domově pro sebe i svou rodinu? Dům netvoří jen střecha nad hlavou, ale vybavení interiéru, kde i obyčejné křeslo má svou významnou roli. Vybrat si tento kus nábytku při tak velké nabídce není vůbec jednoduché. Výrobci nabízejí širokou paletu barev a potahů. Pak se musíte rozhodnout, zda vám postačí obyčejně tvarované křeslo či raději zvolíte luxus. Nebo toužíte po křeslech s úložným prostorem? Popřípadě vás zaujaly rozkládací či masážní křesla? Křeslo je funkční a estetický prvek.  Při výběru je důležité vzít v úvahu celkový styl místnosti, barevné schéma a volný prostor.

Nakupujte tam, kde to žije – BIANO

Je-li pro vás toto téma aktuální a máte o sedací soupravy, křesla, obývací stěny a jiný druh nábytku zájem, neváhejte a zavítejte na biano.cz. Na první pohled vás zaujme obrovský výběr zboží a rozumné ceny. Výběr nábytku je vskutku velkolepý – tisíce produktů. Kromě nábytku jsou zde kontakty na opravdové profesionály ve svém oboru: architekti a designéři vám budou nápomocni při výběru jakéhokoliv druhu nábytku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 1 =