Správný partner při vybavování skladových prostorů – regalsistem.cz

www.regalsistemSháníte pevný policový regál nebo regály s přesným počtem polic a rozměry? Máte jedinečnou možnost si sestavit svůj regál podle představ, pokud navštívíte internetové stránky webu regalsistem.cz. Zde nabízejí velmi odolné regály vyrobené pouze z kvalitních materiálů, které jsou jednoduché na údržbu. Regálové systémy se hodí jak do domácnosti, tak do kanceláře či nebytových prostor. Vlastníte maloobchod? Pro ještě lepší vystavení vašeho zboží v obchodě využijte obchodní regály, které jsou svým tvarem, velikostí a dalšími atributy vhodné do většiny klasických kamenných prodejen.

Skvělá údržba variabilních regálů

Nejen obchodní regály disponují skvělou údržbou, což značí, že se o ně nemusíte příliš starat. Regálové systémy vyžadují jen občasné otření od prachu, a přitom nemusíte kupovat žádné přípravky pro udržení jejich bezchybného vzhledu. Regály a regálové systémy si drží svůj tvar a vzhled bez ohledu na jejich uložení v garáži, dílně, sklepě či na jiném místě.  Paletové regály slouží nejen jako základní vybavení skladů, ale je to také výkonný nástroj pro optimalizaci vašich intralogistických operací. Firma poskytuje optimální řešení regálových systémů a v kombinaci s nejvhodnějšími vysokozdvižnými vozíky a skladovými bezpečnostními systémy vám tímto způsobem pomůže optimalizovat tok zboží, snížit náklady a zvýšit produktivitu.

Praktické regály a regálové systémy pro každého

Ať jsou vaše požadavky na vybavení skladu jakékoliv, obraťte se na vysoké profesionály ve svém oboru. Zkušení odborníci vám najdou perfektní regálové řešení. Všechny regálové systémy jsou v souladu s evropskými normami, stejně i s bezpečnostními a kvalitativními standardy stanovenými průmyslem manipulace s materiálem. Variabilita vyráběných obchodních regálů nespočívá jen v širokém výběru rozměrů, ale i v tvarech polic a sloupů, různých přihrádek, děličů, háčků, stojanů a vitrín. Stabilní paletové, obchodní a konzolové regály nabízejí za jedinečné ceny, oceníte širokou paletu barev stejně jako výborný zákaznický servis.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

nineteen − eleven =