Jak si vybrat kalendář? Tentokrát nástěnný, stolní či kapesní

Rozhodli jste se investovat do fyzického kanceláře? Dobrý nápad. Teď vás ale čeká nesnadný výběr mezi kalendáři nástěnnými, stolními a kapesními. Co byste každopádně měli mít na paměti?

kalendáře

Ačkoliv máme dnes kalendář v kapse v podobě telefonu, tisk kalendářů stále neztrácí na významu. Pořizují si je firmy i soukromé osoby.

Kdy si pořídit nástěnný kalendář?

Nástěnné kalendáře jsou skvělé zejména tehdy, pokud toužíte zároveň po dekoraci. Hodí se jako reklamní kalendáře, můžete si vybrat hezký motiv a kalendáře darovat obchodním partnerům. Jsou perfektní také tehdy, když hledáte kalendář, na nějž uvidí všichni, například v konferenční místnosti.

Proč se hodí stolní kalendáře?

Stolní kalendář je jako dělaný na kancelářský stůl nebo na pracovní stůl v domácnosti. Můžete si do nich poznamenat schůzky, návštěvy zubaře a vše důležité. Také budete mít přehled o tom, co je dnes za den, kdo slaví svátek či jaký významný den máme.

Jaké opodstatnění mají kapesní kalendáře?

Kapesní kalendář či diář, co snadno dáte do kabelky či kufříku, jsou ideální pro zaneprázdněné lidi, kteří mají spoustu schůzek. Na rozdíl od telefonu se nikdy nevybijí, můžete do nich zapisovat i kreslit, cokoliv vás napadne.

Kde si kalendář pořídit?

Tisk kalendářů je doménou české společnosti Helma 365. Nakupují u ní firmy i jednotlivci, není totiž problém pořídit si kalendář již od jednoho kusu. Umí vyrobit řadu specialit, jako jsou například charitativní kalendáře. Ty jsou skvělé jako reklamní kalendáře, firma určitě udělá dobrý dojem, když bude rozdávat charitativní výrobek. Logo firmy je v tomto případě umístěné na zadní straně kalendáře.

Právě nyní je nejvyšší čas začít řešit kalendáře na příští rok. Věřte, že vybrat motiv bude těžší, než čekáte. Na výběr je totiž tolik krásných možností. Helma 365 má v nabídce i nové tituly, jež odráží celosvětové trendy a také poslední technologie.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =