Chcete topit efektivně a levně? Ideálním řešením jsou tepelná čerpadla pro rodinné domy

Střídání čtyř ročních období má své nezaměnitelné kouzlo a většina obyvatel České republiky i dalších zemí ležících ve stejné zeměpisné šířce by se jen velice nerada vzdávala dlouhých a teplých letních dnů, podzimních pestrobarevných stromů, sněhové nadílky a jarních rašících květů.

Nicméně součástí života v tuzemsku je i nutnost od podzimu do jara vytápět obytné prostory i objekty využívané k podnikání. To je spojeno s nemalými finančními výdaji, které jsou tvořeny pořizovací cenou topných těles a spotřebou energie či paliva.

Vytápět lze i ekonomicky. Neúčinnějším způsobem jsou tepelná čerpadla pro rodinné domy

Právě náklady na vytápění tvoří u většiny domácností výraznou část pravidelných výdajů. Ceny energií i tuhých paliv přitom rok od roku stoupají. Patříte mezi ty, kteří by si chtěli zajistit doma příjemné teplo, zároveň ale nemáte neomezené zdroje financí? Moderní technologie nabízejí opravdu účinné a navíc vysoce ekologické řešení. Tím jsou tepelná čerpadla pro rodinné domy značky MasterTherm.

Jaké výhody mají tepelná čerpadla pro rodinné domy?

Tepelná čerpadla pro rodinné domy získávají převážnou většinu tepla ze země, vody a vzduchu. Jejich provozní náklady jsou proto velice nízké. Na pořízení tepelného čerpadla lze navíc získat státní dotace, které pokryjí nemalou část nákladů. Tepelná čerpadla mají vysokou účinnost a neprodukují žádné emise. Jsou tichá, vysoce ekologická a kromě přírody šetří i finance. Další velkou výhodou je nenáročná obsluha a možnost vzdáleného ovládání přes mobil, tablet či počítač. Tepelná čerpadla pro domácnosti jsou vyvinuta i vyráběna v České republice a je na ně poskytována sedmiletá záruka. Pro velké podniky jsou dostupná tepelná čerpadla pro průmysl.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 15 =