Samolepky na zeď ozvláštní každý interiér

samolepkyJak vylepšit jednobarevné stěny ve vaší domácnosti? Pokud vám připadá, že váš interiér potřebuje oživit, nemusíte hned začínat s novou výmalbou. Zajímavý detail v podobě snadno aplikovatelné samolepky na zeď, která je mnohdy těžko rozeznatelná od ručně malovaného motivu, váš pokoj rázem ozvláštní.

Je z čeho vybírat

Pokud hledáte něco elegantního a nerušivého, jsou pro vás vhodné designově povedené samolepky na zeď abstrakce. Takovýto doplněk se bude hodit především do moderní, nadčasově zařízené místnosti. Milovníci přírody ocení především věrně i stylizovaně zpracované samolepky na zeď rostliny, nebo nálepky na zeď stromy a keře mezi nimiž si budete moci vybírat jak z drobných kvítků, tak ze stromů a rostlin, které se vám budou rozpínat po stěně od podlah až po strop. Úsměv na tváři dospělých i dětí vyvolají roztomilé motivy ze zvířecí říše.

Fantazii se meze nekladou

Je až neuvěřitelné, jak různorodých efektů můžete se samolepkami dosáhnout. Vhodně umístěný motiv může učinit z nudné místnosti pokoj jako z katalogu. Kreativní jedinci si mohou pohrát s umístěním samolepek a nechat sedět na skříni ptáčka nebo umístit nad polici kočku v skoku. V dětském pokoji můžete na stěně rozehrát celý příběh nebo použít motiv stromu a rozvěsit na větve dekorace. Dokonce je možné pořídit nálepky v podobě vašich oblíbených citátů, které tak budete mít stále na očích.

Koupě není žádná věda

Při výběru motivu myslete především na barvu stěny. Je vhodné zvolit kontrastní barvu, která se u vás bude dobře vyjímat. Současně je třeba mít na paměti, že by nálepka měla ladit se stylem nábytku, ale třeba také povlečení, které rádi používáte, nebo se soškami a jinými dekoracemi. Na e-shopu Dekolepky.cz si budete moci při objednávce vyzkoušet kýženou barvu pozadí a nastavit si přesně takovou velikost, která vám sedne do vymezeného prostoru. Jako bonus vám objednávkový formulář umožní zakoupit i zrcadlově otočený motiv. Pořídit si můžete samolepky na zeď do kuchyně, ložnice, dětského pokoje, obýváku, nebo jejich menší varianty na nábytek a vypínače.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 4 =