Vackov na Žižkově – vaše příští adresa

Po letech minimální výstavby se jen na Žižkově, v oblasti horního Žižkova, chystá v následujících 2 letech dostavět přes tři stovky bytů, nebytových prostor a ateliérů. Současná etapa navazuje na předešlé, které probíhaly v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Odtud také plyne název nové čtvrti – Vackov, která slibuje příjemné a klidné bydlení v dosahu městského centra a veškeré sociální a občanské vybavenosti, navíc v blízkosti zeleně parku Židovské pece.

Třetí pražský obvod žije

Dříve čtvrť pražské galérky, chudiny a dělníků. Ještě v 80. letech se uvažovalo o bourání velké části Žižkova ve prospěch panelové výstavby, protože podmínky ve čtvrti nevyhovovaly z hygienického ani sociálního hlediska. Žižkov dnes? Jedna z nejmodernějších a nejvíce se rozvíjejících čtvrtí v Praze, pulzující kulturním a společenským životem. A právě díky rozvoji infrastruktury a široké síti městské hromadné dopravy také čtvrť, kde je dobré žít.

Ideální místo pro rodinu i jednotlivce

Byty na Praze 3 v rámci developerského projektu Na Vackově jsou ideální pro rodinné bydlení, ale i pro páry nebo jednotlivce. Díky metropolitnímu konceptu jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí využít komfort velkoměsta se vším, co město nabízí, ale současně chtějí mít klid a možnost uniknout z ruchu městského života do zeleně a blízkých parků. A těch je na Žižkově hned několik, které nabízejí sportovní vyžití a aktivity pro děti v podobě dětských nebo dopravních hřišť.

Pojďte bydlet na Vackov

Prodej bytů v Praze na Žižkově v rámci této etapy již probíhá, protože výstavba je naplánována do konce roku 2020 s předáním prvních bytů v první polovině roku 2021. K dispozici je celkem 347 bytů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, nebytové prostory a ateliéry v 5 budovách o maximálně 12 patrech. Byty mají v přízemí předzahrádky, naopak v posledním patře střešní terasy, ostatní zase balkony nebo lodžie. Prostor a světlo jsou hlavními přednostmi tohoto projektu, v bytech je maximálně využitý prostor a přísun denního světla.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + ten =