Vzdusin.cz – specialisté na topení, vysoušení a čištění

logoV internetovém obchodu Vzdušín.cz jsou specialisté vysoušení zdiva staveb, sklepů, koupelen, ale i bazénů. Odvlhčovače se tedy používají tam, kde hrozí vznik škod z důvodu zvýšené vlhkosti, které jsou obsaženy ve zdivu nebo podobných materiálech. Odvlhčovače se dělí dle konstrukcí, a to na domácí odvlhčovače, profesionální, bazénové a dle použité technologie na absorpční a kompresorové. Odvlhčovače jsou vyráběny z nejnovějších technologií a vyznačují se nízkou poruchovostí. Domácí odvlhčovače vzduchu mají obvykle plastovou konstrukci a maximálně odvlhčí do 20 litrů za den. Takové přístroje jsou vhodné pro domácí použití – ve sklepě nebo v relativně menší prostorách, kde jsou problémy s vlhkem. Nic to nemění ale na tom, že i domácí odvlhčovač vzduchu je velmi hojně používán, proto by se mělo více dbát na přístroj s dostatečnou kvalitou. Za zmínku stojí kvalitní odvlhčovač vzduchu sinclair.

Pro ohřání lze zakoupit přímotopy a infrazářiče, které jsou vhodné jak pro interiér, tak i pro exteriérové použití. Pro suché prostředí je možné zajistit zvlhčovače vzduchu a tím si tak chránit dýchací cesty před vysušením. Přístroje lze zakoupit i na čištění vzduchu, pro prašné prostředí, alergeny, viry a pachy lze využít čističky různých druhů.

E-shop nabízí zajímavé prodejní a poprodejní služby, mezi které patří doprava zdarma po celé České republice při objednávce nad 3000 Kč, technická podpora 40 hodin v týdnu od pondělí do pátku (10-18h). Klienti, kteří nechtějí dlouhodobě využívat přístroje na ohřívání, vysoušení nebo zvlhčování, mohou využít zapůjčení. Zákazníkům, kteří zaplatí objednávku (s 21% DPH) převodem na účet, nabízí obchod slevu 1% z Vaší objednávky. Vyzkoušejte si Vámi vybrané přístroje i showroom na pobočce Vzdušín.cz v Praze Holešovicích.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + five =