Zařízení útulného dětského pokojíčku závisí na drobnostech

Zařídit útulný dětský pokojíček to není jen o vybavení postelí, psacím stolem, šatní skříní a komodou. Podstatná část závisí i na drobnostech. V našem e-shopu eurokosik.cz najdete celou řadu drobností, které jsou na rozdíl od jejich někdy malého rozměru velmi důležité. Co tedy v pokojíčku dětí nesmí chybět?

Televizní hrdinové jsou přátelé všech dětí

Možná se budete divit, kolik kamarádů vaše dítko má. Krom kamarádů ze školky, školy a sousedství jsou tu ještě televizní hrdinové, kteří jsou s dětmi den co den. Ať už formou večerníčků nebo pohádek vstupují do jejich života a ovlivňují jejich dětství. Tak co jim pár pořídit do jejich pokojíčků? Tak se děti se svými hrdiny nebudou muset loučit s koncem pohádky, nýbrž může jejich přátelství pokračovat i v pokojíčku před usnutím. V nabídce máme sadu postaviček z filmu Kuky se vrací, plyšovou hračku JÚ, HELE, MUF, plyšového Krtečka, žabku a další. Krom plyšových hraček jsou tady televizní hrdinové i na dětském povlečení, záclonách, kapsářích, koberečcích i nástěnných dekoracích. Děti tak zkrátka a dobře mohou mít ve svém pokojíčku Garfielda, Hannu Montanu, Princezny, Auta, Rákosníčka, Spidermana a podobně.

Dětské hodiny

Dětské hodiny jsou dalším oblíbeným prvkem do dětských pokojíčků. Jsou i skvělým edukačním prvkem, díky kterého se děti naučí poznávat čas, vždyť pohádkové postavičky jim s tím pomohou.

Dětské koberce

I dětské koberce jsou důležitou součástí dětského pokojíčku. Dětské koberce s oblíbenými motivy poskytnou dětem nejen novou motivaci k dalším hrám, nýbrž dětem nabídnou i potřebné teplo při dětských hrách. Dětský hrací koberec Závodní dráha, Princezny, Město, Monster High a další pokojíček hezky zútulní.

Lampičky a lustry

Lampičky a dětské lustry jsou v dětském pokojíčku stejně důležité jako psací stůl nebo postýlka. Lampičky a lustry poslouží jak dětem, tak i maminkám. Lampičky a lustry s hravým Krtečkem, Spejblem a Hurvínkem, hrochem, kočkou a dalšími hravými motivy pokojíček hezky zútulní.

 

Záclony a voály

I dětské záclony a voály jsou oblíbenou součástí dětských pokojíčku a ty z našeho e-shopu eurokosik.cz se budou dětem líbit. Také totiž obsahují jejich oblíbené televizní hrdiny. Dětské záclony a voály vyčarují v pokojíčku příjemnou atmosféru, zabrání nechtěnému vniknutí slunečních paprsků i poskytnou dostatečné soukromí.

V nabídce našeho e-shopu najdete i dětské věšáky, sedací pytle, drobnůstky, školní potřeby, odpadkové koše, obrázky na stěnu a další drobnosti, které dohromady vytvoří útulný dětský pokojíček.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − nineteen =