5 důvodů, proč si pořídit americkou lednici

Současný trh s lednicemi je opravdu rozmanitý, přičemž vybírat si můžete podle značky, rozměrů, ale i funkcí. V našich končinách jsou oblíbené především kombinované modely, ovšem stále více do popředí se prodírají také americké lednice. Důvodem je jak nevšední design, tak i nadstandardní funkce.

Fotografie: americká lednice

V první řadě si vás americké lednice podmaní svým vnitřním objemem. Pojme mnohem více potravin, neboť disponuje větším množstvím úložného prostoru. Podívejme se společně na dalších pět důvodů, proč by měla americká lednice zdobit i vaši kuchyň.

Nízká spotřeba

Spotřeba je jeden z rozhodujících faktorů, na který byste se měli zaměřovat. Americká lednice zpravidla klade důraz na spotřebu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Většinou na štítcích bývá A++ či A+++, přičemž denní spotřeba se pohybuje kolem 0,9 až 1,5 kWh.

Spousta funkcí

kombinované lednice často nejsou takové funkce jako u americké. Připraví vám led i ledovou tříšť, disponuje nápojovým automatem s interním zásobníkem a připojí se na Wi-Fi, takže si ji můžete přidat do své chytré domácnosti.

Design

Americká lednice je i designovou záležitostí. Počítejte však s tím, že pro její umístění potřebujete v kuchyni více volného prostoru. Běžná kombinovaná lednice je menší, nicméně svým vzhledem nijak nevyniká.

Beznámrazový systém

V neposlední řadě se mohou americké modely pochlubit beznámrazovým systémem, tedy No Frost. Pokud například zamrazíte několik krajíců chleba, můžete si odebrat pouze jeden krajíc, nemusíte tak rozmrazovat celý bochník.

Cenová přijatelnost

Obáváte se vysoké pořizovací ceny? Zřejmě vás překvapí, že americké lednice jsou jen o něco málo dražší než lednice s mrazákem, dokonce se najdou i produkty, které jsou na tom cenově stejně.

Tak neváhejte a kupte si lednici, která se stane i chloubou celé místnosti.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

nineteen − 16 =