Uhelné brikety s dovozem po celé ČR zdarma nabízí OPTIMTOP

Kdo se trochu orientuje v kvalitě topiv, ví, že uhelné brikety jsou praktické a ekologické topení, vhodné jako plnohodnotná alternativa k topení dřevem i hnědým uhlím. Víte, kde výhodně koupit ty kvalitní?

 

I uhelné brikety se docela zásadně liší svojí kvalitou. Je důležité, aby byly správně slisované a nedrolily se. Jen tak nabídnou dostatečně efektivní výhřevnost. Z důvodu ekologie je též nutné nahlížet na zbytkový podíl síry. Ta je emisním prvkem, díky kterému je uhlí na černé listině ekologů. Uhelné brikety jsou však odsířené a síry obsahují pouze minimální množství bez negativního vlivu na životní prostředí.

Kvalitní uhelné brikety nabízí OPTIMTOP

Firma OPTIMTOP se specializuje na dodávky kvalitních paliv. Prodává dřevěné brikety, palivové dřevo, dřevěné pelety, pytlované a balené uhlí nejvyšší kvality, uhelné brikety, noční brikety, rašelinové brikety, slunečnicové brikety, slunečnicové pelety i dřevěné uhlí a brikety na grilování. Pokud jde o sortiment uhelných briket, distribuuje OPTIMTOP mimořádně kvalitní uhelné brikety UNION (dříve Heizprofi) a REKORD. Jde o vysoce hodnocené topení nejen u nás, ale i v Německu a v celé Evropě. Výhodou nákupu uhelných briket u OPTIMTOP je jejich doprava v rámci celé České republiky zcela zdarma.

Proč topit právě uhelnými briketami?

Topení uhelnými briketami je bezpracné a snadné. Odpadá nutnost vlastnit „špinavý“ sklep na skladování uhlí. Brikety jsou prakticky balené, snadno se s nimi manipuluje starším či fyzicky slabším lidem. Skladování uhelných briket je méně náročné na prostor i pokud jde o srovnání se dřevem. Jde o produkt ve stylu „kup a top“. Nemáte žádnou práci s přípravou topiva.

Uhelné brikety mají vysokou výhřevnost až 19,8 MJ/kgcož je více než u hnědého uhlí, dřevní kulatiny, ale i různých topiv z biomasy. Topení přitom není neekologické. Nabízené uhelné brikety mají minimum síry a lze je efektivně a ekologicky spalovat. Potřebujete k tomu pouze kamna s potřebným výkonem, roštem, větším popelníkem a dostatečným přívodem vzduchu s možností regulace.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × four =