Plastová okna od SLOVAKTUAL zvelebí váš domov

slovakaktualPlastová okna se v Česku těší velké oblibě. Za rozumnou cenu získáte spolehlivý výrobek, který vám bude sloužit dlouhou dobu. Plastové okna nevyžadují speciální péči povrchu jako okna dřevěná. Okna jen umyjete, promažete či seřídíte kování. Výběr materiálu o okna ovlivňuje prostředí, kde budou používány, jaká se od nich očekává úspora či jiné vlastnosti.  Jiný typ oken je vhodný pro pasivní domy, jiné se hodí do staveb splňující současné technické normy. Kvalitní plastová okna se vyznačující dobrými izolačními vlastnostmi, spolehlivě brání úniku tepla z interiéru do venkovního prostředí a pronikání vlhkosti z exteriéru do vnitřku domu nebo bytu. Konzervují i vlhkost vznikající v důsledku vysychání zdiva po dokončení stavebních procesů.

Toužíte po špičkové kvalitě?  SLOVAKTUAL je tady pro vás

Stále platí, že za špičkovou kvalitu se musí zaplatit. Vyšší kvalita – vyšší cena, nižší kvalita – nižší cena.  Někdy se zdá, že každý den vznikne nová firma, která nabízí plastová okna. Příliš lákavé reklamy jsou podezřelé. Okno musí vydržet řadu let a splňovat všechny kritéria, která se od nich očekávají. Proto doporučujeme učinit objednávku v prověřených společností s dobrými referencemi. Společnost SLOVAKTUAL navíc obdržela tři významné certifikáty (životní prostředí, management jakosti a bezpečnost a ochrana zdraví), plastové okna z profilu Slovaktual STANDARD – OL s Alu klipem dodala i do nejvyšší rezidenční budovy v Česku, která se hrdě tyčí v Praze v chráněné oblasti Prokopského a Dalejského údolí.

Plastová okna od SLOVAKTUAL do každého typu domu

Při nákupu plastových oken je dobré věnovat pozornost kování oken.  Kování plastových oken je důležité z hlediska bezpečnosti a při otevírání a zavírání oken. Na kování se vydávají i osvědčení. Nevyplatí se šetřit na kvalitě oken ani na firmě, která vám provede montáž. Dobře bude fungovat okno jen v případě, pokud bude odborně navržené, vyrobené a osazené.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + three =