Českobudějovické instalatérství vám pomůže nejen s rozvody všeho druhu

Při stavbě i rekonstrukci potřebujeme pro některé činnosti spolehlivé profesionály. U rozvodů topení či vody to je samozřejmostí.

Hledáte-li topenářství v Českých Budějovicích, obraťte se na Romana Hrubeše. Jako instalatér provádí veškeré topenářské i instalatérské práce, tedy vše, co souvisí s vodou, kanalizací, topením a plynem. Firma je kompetentní i k řešení havarijních stavů těchto systémů a zařízení.

Topení od A do Z

Využít lze služby montáže plynových rozvodů. Součástí je i dodávka všech materiálů, včetně plynového kotle pro vytápění i ohřev vody, průtokových plynových ohřívačů, plynových bojlerů, akumulačních zásobníků, plynových sporáků i trub. Instalatérství montuje rovněž kombinované systémy ohřevu TUV.

Roman Hrubeš nabízí kompletní montáž solárních rozvodů, opět s úplnou dodávkou materiálu, zařízení a se všemi souvisejícími pracemi.

Rozvody vzduchu pro firmy i soukromníky

Firma Romana Hrubeše nabízí i rozvody vzduchu v Českých Budějovicích. Jedná se o tlakové rozvody, ale i rozvody pro technické plyny (např. argon, kyslík apod.), které jsou důležité pro různé výrobny a provozy, dílny, haly, garáže nebo autoservisy.

Kvalitní vodoinstalace

Pokud potřebujete řešit vodoinstalaci v Českých Budějovicích, opět nemusíte chodit do jiné firmy. Roman Hrubeš provádí montáž vodovodních rozvodů na klíč, tedy včetně dodávky veškerého materiálu či zařízení. Řeší vodovodní přípojky, kompletní rozvody vody v objektech i instalaci zařízení k systému: sprchy, vany, toalety, sluneční kolektory apod. Samozřejmostí je připojení domácí vodárny, instalace zavlažovacích systémů a další související služby.

Revize na jednom místě

Samozřejmostí je též provádění revizí, a to u plynových kotlů, elektrických kotlů, kotlů na tuhá paliva, bojlerů a ohřívačů TUV, tepelných čerpadel, solárních systémů, akumulačních nádrží a sběrníků i dalších zařízení.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =