Podle čeho vybrat svatební židle, aby dokonale zapadly do vámi zvoleného stylu a prostředí?

Vybíráte svatební židle a přemýšlíte, které jsou nejvhodnější a dokonale zapadnou do vámi zvoleného stylu a prostředí? Svatba je jedna z nejdůležitějších životních událostí, a proto se vyplatí naplánovat ji do posledního detailu. A právě svatební židle jsou podstatným doplňkem a nedají se opomenout, vzhledem k jejich množství.

Fotografie: svatebni zidle

Poradíme vám, jak vybrat kvalitní a zároveň pohodlné svatební židle, ať už plánujete uzavřít manželství na venkově, na zámku nebo třeba v uvolněné atmosféře doma na zahradě.

Luxusní svatba na zámku v glamour stylu

Pokud plánujete luxusní a pohádkovou svatbu na zámku se spoustou hostů, květin a přepychových doplňků pak i svatební židle by měly být navrženy ve stejném stylu. Tedy působit honosně a zároveň splňovat požadavky na komfort a pohodlí. Glamour styl se vyznačuje třpytem a leskem. Proto je dobré zvolit takové svatební židle, kde si můžete vybrat z různých barev i materiálů. Ideální volbou jsou Chiavari Tiffany židle. Při vyslovení jména „Tiffany“ si snad každý vybaví luxusní a dokonalé šperky, které jsou propracované do posledního detailu. Bohužel také pro mnohé z nás cenově nedostupné.  Židle Tiffany naštěstí jsou cenově dostupné pro každého. Nádherně doplní romantickou atmosféru a velkolepost vaší svatby.

Svatba na venkově v rustikálním stylu

Svatby v rustikálním stylu jsou v současné době velmi oblíbené. Důraz se klade především na přírodní materiály, jako je dřevo, květiny, ale také kovové doplňky. Tedy i svatební židle by měly být ideálně z přírodního materiálu, jako je dřevo nebo kov. Záleží na tom, jaké prostory si pro svatbu zvolíte i jaké doplňky ozdobí váš svatební stůl. Ať už se rozhodnete pro svatbu na farmě, statku či v sadě plném ovocných stromů, svatební chiavari židle jsou univerzální a podtrhnout krásu a malebnost vámi zvoleného prostředí. Vybrat si můžete materiál podle vlastního vkusu a vaše svatba ve venkovském stylu bude perfektní.

Osobitá svatba a ve stylu boho

Svatba ve stylu boho by měla být především osobitá a uvolněná. Kýče a umělé doplňky do boho stylu rozhodně nepatří. Ideální je volit přírodní materiály a neotřelý design. Chiavari židle a rautové židle by mohly být volbou číslo jedna. Právě proto, že jsou vyrobeny ze dřeva či kovu a skvěle zapadnou do rozverného boho stylu. Navíc jsou pevné, odolné a hosté určitě ocení i jejich pohodlí při svatební oslavě, která se může protáhnout třeba až do druhého dne.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 5 =