Dřevěné brikety akce – optimtop.cz

dřevěné brikety optimopDřevěné brikety jsou velmi žádané pro svou velkou výhřevnost, jedná se o nejekonomičtější zdroj tepelné energie v ČR. Toto ekologické palivo vám uspoří desítky tisíc korun za jednu topnou sezónu s porovnáním s elektrickou energií, fosilními palivy nebo plynem. Navíc zbytkový popel je možné využít ke kompostování na vaší zahradě. Brikety se vyrábějí lisováním dřevního prachu, drtě, pilin nebo hoblin do válečků a jiných tvarů. Výhody – díky nízké vlhkosti mají velkou výhřevnost, přikládáte v malém množství s menší četností, prohříváním zvětší svůj objem, odpadají náklady spojené s řezáním nebo štípáním dřeva, pohodlná manipulace, nevyžadují velké skladovací prostory a jsou vhodné do všech druhů kotlů, krbů a kamen.

Ohromná nabídka dřevěných briket s dopravou ZDARMA po celé ČR

Společnost OPTIMTOP nabízí nejen velký výběr dřevěných briket, ale také dopravu zdarma po celé ČR již od první objednané palety, setkáte se zde s individuálním přístupem, zkušeností a spolehlivostí. Nabídka ekologického paliva je opravdu velká. Můžete si objednat dřevěné brikety ze 100% bukového dřeva, listnatých dřevin nebo dřevěné brikety válcové – smrk/borovice a dřevěné brikety válcové s dírou smrk. Jednotlivé druhy dřevěných briket jsou balené po 960 kg, 500 kg, 480 kg, 990 a 1000 kg. Nabídka je doplněna o pytlované balené uhlí, dřevěné pelety, uhelné, rašelinové, grilovací, papírové a směsné brikety, dále si můžete objednat palivové dřevo nebo dřevěné uhlí.

Je tady akce na dřevěné brikety!

smrkové dřevěné briketyAno, samozřejmě nechybí pravidelné akce na vybrané druhy dřevěných briket. Pokud potřebujete vytopit velmi rychle menší objekt, tak doporučujeme použít dřevěné brikety smrk s  otvorem uprostřed. Dřevěné bukové brikety jsou ideální k topení v krbových kamnech, kotlích na dřevo a krbech. Extrémně vysokou výhřevnost poskytují dřevěné brikety válcové – mix listnatých dřevin, které jsou balené po 900 kg. Pokud vyžadujete delší dobu hoření s minimálním množstvím popela, tak si objednejte dřevěné brikety RUF vyrobené ze 100 % bukového dřeva.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 1 =