Co obnáší vyčištění koberce profesionální firmou?

Máte tak znečištěný koberec, že byste ho už nejradši vyhodili? Nebo je na něm neodstranitelná skvrna, kterou jste čistili už několikrát? Kvůli zašlým barvám není koberec tak skvělým designovým prvkem místnosti, jakým kdysi býval? Neházejte flintu do žita a dejte mu ještě šanci. Obraťte se na firmy poskytující profesionální čištění koberců.

Nejde jen o vysávání

Pojem čištění koberců nezahrnuje pouze jejich vysávání, ale i odstranění prachových roztočů a alergenů, impregnaci a dezodoraci. Suché a hloubkové čištění se nevztahuje jenom na koberce, nýbrž si můžete nechat ošetřit také čalouněný nábytek a kožené sedačky.

Jakým způsobem se koberce čistí?

Čištění koberců Praha používá ke své práci extraktorový způsob. Speciální čistící stroj propírá znečištěnou plochu pod tlakem vodou s čisticím prostředkem a poté odsává. Tato metoda je velmi účinná a dokáže v maximální míře odstranit špínu, prach a další nečistoty. Roztoči a alergeny jsou zlikvidovány díky aplikaci účinného roztoku.

Další variantou je suché čištění, při němž se používá speciální sypká směs. Tento způsob je časově úsporný, neboť ihned po vyčištění můžete po koberci chodit.

Šetrnost k životnímu prostředí

Pokud se zajímáte o ekologii a obáváte se chemických produktů, pak věřte, že veškeré čisticí prostředky jsou šetrné k přírodě. Tím ovšem neztrácejí na své vysoké účinnosti a navíc příjemně voní.

Jak prodloužit životnost kožené sedačky?

Do čištění kožené sedačky se radši sami nepouštějte. Mohlo by dojít k jejímu nenávratnému poškození. Školení pracovníci znají techniky čištění pro jednotlivé typy kůže. Šetrné hadříky a atestovaná čistidla dokážou sedačce vrátit zašlou slávu. Následná impregnace se postará o zvýšení odolnosti vůči zašpinění, a tím pádem o prodloužení životnosti.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + eleven =