Jak odpočívat ve vlastní sauně?

Jak nejlépe odpočívat v zimní období? Jak se zrelaxujete a zároveň uděláte něco pro své zdraví? Jak posílit imunitní systém v zimním období? Na tyto otázky je jednoduchá odpověď. Stačí začít navštěvovat saunu. Nebo ještě lépe, nechat si udělat vlastní saunu. Saunu doma v interiéru nebo venkovní saunu na zahradě, na terase, sauna domeček.

Jednou z našich služeb, společnosti Eurowellness, je výroba interiérových a exteriérových saun přesně dle přání našich zákazníků, přesně na míru. Tyto specifické sauny, sauna domky jsou určeny i těm nejnáročnějším uživatelům. Připravíme pro Vás 3D vizualizaci a veškeré projekční práce a společně dokážeme vytvořit opravdu unikátní saunu. Vybírat můžete  exteriérových a interiérových saun.

Druhy sauny

Sauny vyrábíme na míru a přání zákazníka. Důležitým parametrem je vytápění, které dělá saunu saunou. Kvalitní designově zpracované luxusní interiérové sauny vyrábíme v provedení klasické  finské sauny nebo jako infrasaunu. Interiérová sauna je vhodná klidně i pro umístění do obývacího pokoje. Sauny můžete vybírat buď již předem sestavené nebo si můžete společně s našimi zaměstnanci nechat navrhnout saunu dle Vaší představy, Váš design, Váš způsob vytápění.

Pokud si budete přát exteriérovou saunu – na zahradu, na terasu, i to pro nás není žádný problém. Sauna domky nabízíme na míru, přesně dle Vašich dispozic. I exteriérové sauna domky můžete mít v uspořádání finské sauny, infra sauny, kombinované sauny nebo aroma sauny.

Vzhled sauny a materiály

Kromě druhu vytápění si sami si můžete vybrat i to, z jakého materiálu budete saunu chtít vyrobit. Sauny vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů jako je kanadský cedr nebo tirolská borovice. Tyto materiály Vám zajistí pocit spojení s přírodou, dokonalý pocit relaxace.

K exteriérové sauně je možné také postavit další příslušenství jako je odpočívárna, obývací pokoj, zážitkové sprchy, koupelnu.

Při vytváření Vaší sauny je možné do sauny cokoliv instalovat, přesně podle Vašeho přání. Do sauny umístíme osvětlení, dálkové ovládání, zapojení WiFi sítě do sauny, díky kterému budete moci celý saunový systém ovládat pomoci chytrého mobilního telefonu.

Není pro nás problém splnit každé Vaše přání. Saunu, kterou jste si vysnili, Vám zrealizujeme, postavíme a namontujeme. Vy si tak budete moci už pak pouze začít užívat relaxace a odpočinku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × two =