Co s VHS kazetami?

Staré videokazety nejde v mnoha případech v dnešní době již přehrát. A pokud ano, jejich kvalita se každým dalším přehráváním zhoršuje. Přesto máte na VHS kazetách mnoho vzpomínek a mnoho videí, která nechcete jenom tak hodit „do koše“.

Nevyhazujte je. Naše firma https://www.vhs-prevod.cz/ Vám pomůže. Provádíme digitalizace VHS kazet, Hi8, MiniDV nebo Digital8 záznamů. Samozřejmostí je digitalizace také 8mm a 16mm filmových pásů (kotoučů) a fotografií – negativ/pozitiv. Tato videa Vám převedeme na digitální formu a vy dostanete od nás vše na DVD, flashdisku nebo na externím disku. Vaše videa si můžete také stáhnout bezpečně přes internet ve formátech MP4.

Jak probíhá digitalizace?

Z Vašich kazet se snažíme vždy dostat maximum – jak po obrazové, tak po zvukové stránce. Základem digitalizace je převodník Canopus ADVC, jedná se o Audio Digital Video Converter, který je jedním z nejlepších na trhu. Tento převodník pracuje pomocí technologie Canopus DV kodeku, který je pro tento typ převodníku patentován.

Digitální převodník je velmi rychlý a kvalitní, nedochází u něj k trhání nebo zasekávání videa a obraz je dokonale synchronizován se zvukem. Součástí samotného převodu je pak také VHS přehrávač. Těchto přehrávačů máme větší množství a pro danou kazetu vybereme vždy ten nejlepší videopřehrávač, na kterém pak jde video přečíst nejlépe a pak se celá videonahrávka stahuje – digitalizuje do počítače.

Pokud dochází k úpravám videa, na kterých se společně domluvíme, provádíme je pomocí programu profesionálních střihových programů. Jde většinou o úpravy jako je ořezávání vlnících se okrajů videopásku, stahuji výšky a nepříjemný šum v audio záznamu.

Nakonec se vytvoří DVD Authoring a video vypálím na DVD disky a konvertuji do MP4 formátu. Tímto postupem získáte maximální možnou kvalitu převodu VHS videa na DVD.

Co s „VHSkama“? Digitalizaci s vylepšením obrazu!

 

Kolik stojí převod?

Cena našeho převodu je vždy za délku reálného záznamu. Nezáleží tedy, na jak dlouhé kazetě máte video nahrané, ale vždy jde pouze o to, jak dlouhé máte samotné video. To znamená, že neplatíte navíc ani korunu. Platíte pouze za reálný čas Vaší videonahrávky.

Doručení VHS kazet

Pokud si od nás objednáte službu digitalizace VHS s vyzvednutím, pak si k Vám pro Vaše VHS kazety dojedeme osobně. Nemusíte se tedy o nic starat, osobně všechno vyzvedneme, domluvíme se s Vámi a po digitalizaci Vám přivezeme hotové DVD nebo disk.

V případě digitalizace s doručením k nám, můžete kazety zaslat poštou, kurýrem nebo využít služeb Úschovny a po digitalizaci Vám DVD nebo disky pošleme stejným způsobem zpět.

 

VHS Převod a digitalizace
www.vhs-prevod.cz
+420 724 111 234
vhsprevod@gmail.com

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 2 =