Chcete zpřehlednit svůj obchod? Pořiďte si ucelený regálový systém

Provozujete kamenný obchod? Pak se neobejdete bez sofistikovaných regálů a regálových systémů. Ty totiž nejenom obchod, ale i skladové prostory maximálně zpřehlední. 

Regály, stojany, vitríny, pulty a vozíky patří mezi základní vybavení každého obchodu. Regály si buď můžete zakoupit, nebo si je nechat vyrobit na míru. Stejně jako spoustu dalších doplňků, které kupujícím usnadní výběr zboží a celkově zpříjemní nákup. Při výběru regálových systémů se proto zaměřte nejen na rozměry daného produktu, ale také na jeho materiál a design.

Zaměřeno na regály do obchodu

Kompletním vybavením obchodů se zabývá například společnost L.L.TRADE s.r.o (www.l-ltrade.cz). V jejím portfoliu najdete regály prodejní, přístěnné, rámové nebo ucelené gondolové sestavy. Jaký je mezi nimi rozdíl? Prodejní regály jsou, jak jejich název napovídá, vhodné do prodejen a obchodů s různým sortimentem zboží, potravinami počínaje a stavebninami konče.

Přístěnné, nebo rámové regály?

Praktické jsou přístěnné regály, jež jsou jednoduše připevněné ke stěně vašeho obchodu. Předností těchto regálů je jejich univerzálnost, hodí se totiž téměř do každé prodejny. Velké množství zboží pojmou regály rámové, jež nacházejí své uplatnění především v supermarketech. Velmi praktické jsou i ucelené gondolové regálové systémy, které zase umožňují jejich využití z obou stran.

Pozor na normy a bezpečnostní kritéria

Vybavení vašeho obchodu by samozřejmě mělo splňovat veškerá bezpečnostní kritéria a normy. Regálové systémy do obchodu musí být v první řadě bezpečné. Volbu jejich materiálu proto podřiďte nejen druhu, ale také hmotnosti skladovaného zboží. Zatímco při výběru regálů do stavebnin na prvním místě bude dostatečná nosnost regálového systému, jež musí pojmout i těžkotonážní materiál, při výběru regálů pro skladování potravin zase na prvním místě budou přísné hygienické požadavky stanovené legislativou Evropské unie.

Věřte, že investicí do kvalitních regálů a dalších doplňků zkvalitňujete své podnikání jako takové. Přehledné regálové systémy totiž kupujícím usnadní nákup a vám prodej. A o to jde především, nebo ne?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − 4 =