Do moderního provozu patří moderní přepravky a regálové systémy

Vlastníte obchod, provozovnu či sklad? Pak se zřejmě neobejdete bez sofistikovaných skladovacích systémů. Nabídka trhu je v tomto segmentu opravdu bohatá.

Sklady, dílny či výrobní linky. Buď se v nich zboží skladuje, nebo vyrábí (a následně skladuje). Vládnout by zde proto měl systém a pořádek. Zaměstnanci by měli přesně vědět, kde je co uložené. A k tomu slouží sofistikované úložné prostory, které vám doslova na klíč, tedy na míru vašim potřebám navrhne a následně zrealizuje společnost Storage CZ s.r.o.

Stohovací přepravky

Společnost nabízí například maximálně odolné stohovací přepravky, které je možno dobře stohovat, tedy pokládat na sebe. V nabídce najdete europalety všeho druhu – s okénkem, víkem, děrované, ale i plastové KLT přepravky a průhledné vyklápěcí boxy. Všechny jsou vyrobeny z velmi odolného plastu, jejž nepoškodí extrémně nízké ani vysoké teploty, a to až v rozmezí od -40 ° C do + 100 ° C. Pro přepravu zboží jsou tak přímo ideální.

Regálové přepravky

Další kategorií jsou přepravky regálové sloužící, jak jejich název napovídá, k ukládání do polic a regálů. I tyto přepravky jsou snadno skladovatelné, některé modely je možno stohovat podobně jako přepravky stohovací a vytvořit z nich funkční regály.

Vybavení skladovacích prostor od A do Z

Tímto ovšem nabídka společnosti zdaleka nekončí. Storage je v podstatě schopna vybavit vaše skladovací prostory doslova od A do Z. Spolu s regály všeho druhu v portfoliu společnosti najdete i odolné kovové bedny, praktické skládací a kónické přepravky, paletové kontejnery, přepravky z kartónplastu, kovové a plastové skříňky, kufry na nářadí atd.

Regálové systémy všeho druhu

Speciální kategorií pak jsou regály a regálové systémy všeho druhu, ať již se jedná o závěsné skříňky se zásuvkami či bez, regály se šikmými policemi, plastové regály s nastavitelnými policemi, prodejní koše či dílenský nábytek všeho druhu. Spolu se skladem vám storage do puntíku vybaví i kancelář.

Navrhněte si svůj regál

Velmi užitečnou online službou je tzv. policový návrhář. Jednoduše si zvolíte výšku, počet polic, nosnost a další parametry a chytrý program vám navrhne ideální policový regál, ale třeba i regál na pneumatiky, nebo speciální obchodní regál. Ten si pak stačí jen objednat a čekat na jeho doručení a následnou montáž. Jednoduché, že?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

one × 1 =