Domácí práce jedině v kvalitním oblečení

Pokud často pracujete na zahradě a věnujete se celkově domácím pracím více než kdokoliv jiný, neměli byste podceňovat ani oblečení. Pohodlné tričko, které dokonale saje pot, dlouhé kalhoty zvládající hlínu, kvalitní pracovní obuv. Jedná se o oděv, jejž využijete nejen v zaměstnání, ale i doma na zahradě či v dílně. V následujících řádcích vám prozradíme, kde se dá koupit za atraktivní ceny.

Fotografie: pracovni oblečení

Existuje spousta prodejen s pracovními oděvy, ovšem většinou jsou odrazující ceny. Ideální je obrátit se na velkoobchody s oblečením, neboť mají mnohem příznivější cenovou politiku.

Velkoobchod pouze pro registrované

Jestliže máte živnost, tedy IČ, máte obrovskou výhodu, jelikož velkoobchody s oblečením jsou většinou jen pro osoby samostatně výdělečně činné a firmy. Jedním z takových e-shopů, kde na vás čeká pestré produktové portfolio, ale i atraktivní ceny a kvalitní výrobky, je například XFER.cz. V nabídce najdete několik různých značek, a to buď přímo XFER, což je značka existující již více než patnáct let. Za dobu své existence se stala synonymem pro reklamní trička, mikiny a polokošile.

Dále jsou připraveny oděvy španělské značky ROLY a ještě značka CoFEE s dominantním postavením na českém trhu.

Co všechno XFER.cz nabízí?

Velice často si na tomto e-shopu objednávají podnikatelé a firmy oděvy pro své zaměstnance. Xfer.cz vám totiž zajistí i potisk a výšivku, takže na oblečení si můžete dát název vaší společnosti.

Tématem posledních dnů jsou třeba roušky. Xfer.cz přišel s multifunkčním šátkem, jejž je možné použít i jako roušku. Vyrábí se v několika barevných variantách.

Zakoupíte mikiny, trička, polokošile, bundy, vesty, ale i sportovní oblečení, čepice či přímo speciální pracovní oblečení. Podívejte se i do výprodeje, kde na vás čekají produkty za zlomek ceny.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + twenty =