Chcete mít svou Moai nebo raději Sfingu?

Sfinga je vžitý obecný název pro sochy z období starověkého Egypta. Sfinga měla zobrazovat faraona a oslavovat jeho velikost a moc. Pokud toužíte vlastnit sfingu, nemusíte jezdit až do Egypta! Nabízím levnější řešení. Kontaktujte mne níže a já rád vyrobím sfingu ze dřeva i pro vás!

Sochy Moai asi není třeba představovat… A opět platí, co výše.. Pro Moai nemusíte až na Velikonoční ostrovy! I Moai vyrobená z dubového dřeva má své kouzlo a je naprosto originální zahradní dekorací.

Vyrobím jakoukoliv dřevěnou zahradní dekoraci. Pro levnější dekorace je možné použít smrkové dřevo. Počítejte ale s tím, že taková vám příliš dlouho na zahradě nevydrží. Lépe sáhnout po něčem lepším. Déle vydrží dekorace ze dřeva modřínového a ještě déle z dubu. Vůbec nejlepší z českých dřevin je dřevo akátu. To ale není možné sehnat v takové šířce. To, jak dlouho vám zahradní dekorace vydrží také záleží na údržbě. Standardně sochy máčím v Bochemitu a natírám tenkovrstvými lazurami. Nátěr je třeba obnovit alespoň jednou za rok.

Fotogalerie sochy Moai a Sfingy

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + 13 =