Užijte si léto ve vašem novém bazénu

plastový bazénV parném létě toužíme po jediném – skočit po práci do bazénu plného příjemně chladivé vody. A to je také důvod, proč si lidé oblíbili plastové bazény. Dovolenou doma si naplno neužijete u malého nafukovacího bazénu, ale v komfortním bazénu zapuštěným do země. Pokud je pro vás toto téma aktuální a o plastový bazén tohoto typu máte zájem, tak si dejte do svého hledáčku bazeny-sulc.cz. Česká firma Šulc vyrábí celoplastové, kruhové, obdélníkové a oválné bazény ve vysoké kvalitě za velmi rozumné ceny. Své bazény vyrábí ze speciálního kopolymeru PP od německé firmy  Rőchling Engineering Plastics s letitou tradicí výroby PP desek, které skvěle odolávají mrazu a silnému slunečnímu záření.

Plastové bazény v exotické barvě caribic

Plastové bazény Šulc – jedinečný poměr kvalita/cena. Plastový bazén je možné si objednat v odstínu jakékoliv modré barvy, přestože firma vyrábí své bazény v trendy barvě caribic v různých velikostech, kde se velikost bazénu pohybuje až do rozměru 7 x 3 metrů o výšce 120 nebo 150 cm. Firma na požádání zákazníka dodává k bazénům také nerezový žebřík, pískovou filtraci, vnitřní a vnější plastové schody, tepelné čerpadlo, solární plachtu, navíjecí zařízení a další příslušenství.

Zastřešení bazénů šetří váš čas a peníze

nahled_nove_zastreseni58Pokud máte na své zahradě bazén zapuštěný do země, tak rozhodně doporučujeme věnovat pozornost i zastřešení bazénů. Lidé si své plastové bazény chrání různě. Někomu postačí pro tento účel nepromokavá plachta, několik prken nebo plech, někdo jiný si raději přizve na zastřešení svého bazénu profesionály. Rozhodně zastřešení bazénů doporučujeme, neboť chrání vaše ratolesti, seniory a zvířecí mazlíčky před pádem do vody, ale také před různými nečistotami. Dále ušetříte čas potřebný na údržbu vody, můžete si užívat koupání i v nepřízni počasí, navíc máte k dispozici další elegantní zahradní prvek.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 6 =