Doplněk do každého interiéru – garnýže

Garnýže jsou velmi žádaným doplňkem pro každý interiér. Dotváří tak spolu se záclonami a parapetem zajímavý designový prvek. Výběr garnýže ale není zdaleka tak jednoduchý, měli bychom tomu věnovat velikou pozornost. Není dobré vybírat garnýže jen podle délky a ceny, ale také podle jejich dalších vlastností. Hledáte tedy garnýž s jedinečným vzhledem, který tak dokonale a nevšedně doplní vzhled oken a interiéru? Vybírat můžete ze tří hlavních druhů garnýží. Jedná se o kovové garnýže, dále o dřevěné a plastové.

Kovové garnýže patří vůbec mezi ty nejoblíbenější. Mezi lidmi jsou velmi oblíbené pro svou stálost, jelikož jsou povrchově upraveny a mohou tak vydržet a fungovat několik let. Jejich pořizovací cena je ale dražší, než třeba dřevěné a plastové garnýže. Také se hodí do moderních interiérů, tedy do těch, kde převládají kovové prvky, jako jsou lišty nebo kliky. Hodí se do kanceláří a moderních domů. V nabídce existují například imitace mosazi nebo nerez.

Zatímco ty dřevěné garnýže můžeme nejčastěji vidět v interiérech, kde je více obsaženo dřevo, jde tedy o roubenky nebo rodinné domky. K dispozici jsou imitace dřeva buk, dub, olše a mnoho dalších.

Stačí si jen promyslet, jaké garnýže jsou optimální pro Váš interiér a poté si jen vybrat z velikého množství, a to i okrasných koncovek pro garnýže.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − six =