Dýchejte v kuchyni čerstvý vzduch! Kuchyňské digestoře.

Kuchyňské T digestořeKuchyňské digestoře patří mezi základní vybavení kuchyně a představovat toto zařízení zajisté není nutné.  Moderní bydlení je spojení kuchyně a obývacího pokoje. Tomuto trendu se musí přizpůsobit i kuchyňské digestoře, kdy je kladen nárok na výkon kuchyňské digestoře, aby se mastné páry nedostaly do obýváku a neulpěly na nábytku, koberci či stěnách. Výrobci se dokázali přizpůsobit poptávce a vy tak máte možnost si objednat dostatečně výkonný odsavač par v široké nabídce tvarů, materiálů, barev a parametrů.

 

Kuchyňské digestoře – nenahraditelný pomocník

Kuchyňské digestoře! Je nutné volit takový odsavač par, aby jeho výkon odpovídal velikosti celého otevřeného pokoje, tzn. součtu objemu obou spojených místností. Velmi hezké je pořekadlo – čáry máry pryč jsou páry! Ano, pryč budou páry, pokud se před samotným nákupem kuchyňské digestoře poradíte s odborníkem. Kvalitní odsavač par vám odsaje nejen páru, pachy, ale také tuk. U plynových sporáků i nepříjemný oxid dusíku, který vzniká při hoření plynu a způsobuje únavu, bolest hlavy a nevolnost. Moderní kuchyňské digestoře jsou dnes výkonnější a přitom úspornější a jak již bylo zmíněno, tak se přímo revolučně změnil jejich design a mnohdy se toto zařízení stává dominantou v místnosti.

Kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE! Bezvadná nabídka a ceny

Rádi bychom vás pozvali do našeho internetového obchodu s tímto sortimentem, kde nabízíme špičkové kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE –  privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena.  Tyto spotřebiče nabízíme se zabudovaným osvětlením a zpětnou klapkou. Stále platí pravidlo, že kvalitní odsavač musí vyměnit v místnosti vzduch minimálně desetkrát za jednu hodinu a šířka kuchyňské digestoře odvisí od šířky sporáku či varné desky.

Více o výběru vhodného odsavače par

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

19 − seventeen =