Hodinky ze dřeva – unikátní spojení přírody a mistrné práce

Sháníte hodinky, které budou neokoukané, ale přitom je zkombinujete s jakýmkoliv stylem oblečení? Elegantní, avšak nepřezdobené? Unikátní a současně zcela přirozené? Právě jste je našli.

Každý kus hodinek ze dřeva je originál

Jakožto přírodní materiál má každý kousek dřeva svůj příběh a zdobí ho jedinečná kresba. Tak jako u otisku prstů, neexistují dvě naprosto identické textury. S hodinkami ze dřeva kupujete tedy umělecké dílo, které budete na zápěstí nosit jen vy. Nebo ten, komu je darujete. Mohou se totiž stát opravdu nádherným dárkem, zvláště když je objednáte v ladící dřevěné krabičce. A že se jedná o spolehlivý materiál, jenž bude vypadat krásně i s patinou času, jistě není třeba vysvětlovat – vždyť nám po staletí slouží v tolika jiných designových odvětvích.

Elegance s respektem k životnímu prostředí

Hodinky ze dřeva pánské i dámské jsou u nás doménou společnosti Bobo Bird, která si na jejich výrobě dává opravdu záležet. Každý model je vyráběn ručně z pravého asijského dřeva, jež často doplňuje kvalitní kůže. Vybírat můžete z luxusních exotických dřev, jako je teak, eben, bambus či javor. Jak při návrzích, tak při samotné práci na jednotlivých hodinkách má Bobo Bird stále na paměti udržitelnost a používá pouze ekologické postupy.

A jaké vlastně hodinky ze dřeva jsou?

Takové, jaké si budete přát. Společnost Bobo Bird má ve své nabídce řadu různých modelů s ciferníkem s čísly i bez nich v zajímavých designech. Vedle dámských a pánských hodinek ze dřeva pro vás dokonce připravila partnerské sety! Ať už si vyberete jakékoliv, můžete si být jisti, že upoutají pozornost okolí, zatímco vy o nich nebudete vůbec vědět. Váží totiž jen pár desítek gramů. Jediná nevýhoda hodinek ze dřeva je, že vážně nejsou vodotěsné – vzpomeňte si na ně, než vběhnete do bazénu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 4 =