Dřevostavba dle vašich představ od českého výrobce

2-02-finalni-stav-02Společnost ALFAHAUS se zabývá realizací nízkoenergetických montovaných domů a své zákazníky si získává férovým jednáním, špičkově odvedenou prací a příznivými cenami. Vždy se maximálně snaží vyjít vstříc všem požadavkům – hledá nejoptimálnější řešení individuálních potřeb zákazníků. Dovolujeme si touto cestou upozornit na novinku PROJEKTOVÉ DOMY. Projektové domy se dodávají v různých etapách vyhotovení – hrubá stavba, dům k dokončení, kompletní dům na klíč. Volbou projektového domu se vám cesta k vlastnímu bydlení o mnoho zkrátí. Montované domy mají v Česku své pevné místo a lidé o ně projevují stále větší zájem.  

Montované domy a dřevostavby ALFAHAUS – zlepšení kvality bydlení

Proč zvolit společnost ALFAHAUS? Přestože se jedná o levné bydlení, tak vás čeká velká investice. V Česku se vyrojilo spoustu firem nabízejících montované domy na klíč a vybrat tu správnou je oříšek. V první řadě se zajímáme o reference a zkušenosti firmy v tomto oboru. ALFAHAUS s.r.o. je ryze česká společnost s dlouholetou praxí a dobrými výsledky v ČR i v zahraničí. V roce 2011 se stala vítězem soutěže Dřevostavba roku. Montované dřevostavby vyrábějí ve vlastním závodě. Garance ceny, individuální financování, certifikovaný systém (spolupráce s ČVUT) a členství v ADMD, 25 let záruka na konstrukční systém – samozřejmost. Jako jedni z mála nabízejí i něco navíc – SLEVOVÝ VOUCHER 25% na kuchyňský nábytek.

Nízkoenergetické domy – velké množství výhod

thumb_150x100_06_2Tento typ domů volí stále více Evropanů a podíl dřevostaveb nejen v České republice, ale i na Slovensku stoupá. Do tří nebo do jednoho měsíce máte vlastní bydlení! Nízkoenergetické domy jsou o mnoho levnější než klasické zděné domy, perfektní tepelná izolace, rozvody vody a elektřiny jsou zabudovány – vysoká životnost konstrukce. Ušetřit se dá již při samotném navrhování projektu, nesmíme podcenit ani orientaci domu a oken, vezměte si ze slunce vše, co zdarma dává (solární kolektory), je toho mnohem více, co nízkoenergetické domy nabízejí.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × one =