Praha 9 a její úžasné lokality k bydlení

Praha je ideálním místem k bydlení hned z několika důvodů. Mezi nejvýznamnější patří to, že v Praze jste vlastně neustále v centru všeho dění, je zde vyšší šance pro zisk lépe placeného zaměstnání, pro děti zase bohatší výběr kvalitnějších škol apod. Velmi ale záleží na tom, kterou z pražských částí za svůj nový domov zvolíte. Velká pozornost se v současné době upírá na Prahu 9. V čem je právě tato lokalita výjimečná a jaká místa jsou aktuálně volná?

Praha 9 splňuje ty nejvyšší nároky

Praha 9 se nachází poměrně blízko centra a daleko to není ani na okraj města, a právě díky této specifické poloze se těší velké popularitě z řad zájemců, kteří chtějí bydlet v hlavním městě a současně být ve spojení s přírodou. Praha 9 má hned několik velmi zajímavých lokalit, ve kterých aktuálně vznikají nové developerské projekty. Jejich cílem je nabídnout bydlení v moderním stylu téměř v srdci velkoměsta a současně v klidu a v pohodlí.

To nejlepší i pro vás

6977Patří mezi ně například byty na prodej Kbely. Nachází se na severovýchodním okraji města. Kbely jsou klidnou městskou čtvrtí, která je vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Novou zástavbu tvoří nejen byty, ale i rodinné domy a vily. Rezidenti si budou užívat komfortní bydlení v novém a současně i ve spojení s přírodou.

Zájmu se těší i nové byty Horní Počernice. I v tomto případě se nabízí bydlení v přírodě a současně s perfektním spojením do centra. Novostavby totiž leží nedaleko Pražského okruhu, do centra je to jen několik minut jízdy. V okolí bytů se rozprostírá nádherná příroda: Najdete zde Xaverovský háj, Svépravický rybník aj.

Další moderní byty Praha 9 jsou k mání v rámci projektů Harfa Park či Park Hloubětín.

Praha 9 nabízí i bohaté možnosti sportovního a kulturního vyžití, nechybí zde ani kvalitní školy a školy. Jedná se o velmi bezpečnou městkou část.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − 2 =