Když je obývací stěna bílá…

Zaujala vás obývací stěna bílá? Nedivíme se, bílá barva je symbolem neposkvrněnosti a čistoty.  Toužíte-li si vytvořit z obývacího pokoje oázu odpočinku a relaxace, volte kompletní obývací stěnu a rozumně ji slaďte s barvou místnosti. Poté stačí dokoupit vhodnou sedací soupravu.  Při výběru nábytku se kupující zajímá o barvu, design a až potom o cenu. Barvu vybíráme podle celkového barevného pojetí místnosti, platí pravidlo, že nábytek má být v kontrastu s podlahou a stěnami. Co to znamená? Obývací stěna bílá nejlépe vynikne u tmavé stěny a s tmavým kobercem. Jako materiál vede cenově dostupná dřevotříska. Pokud preferujete modernu – nábytek z kovu a skla stojí také za uváženou.

Bílá obývací stěna Stella na T-nabytek.cz

Bílá obývací stěna Stella na T-nabytek.cz

 

Obývací stěna bílá – efektní design

Barvu jsme zvolili, zůstala v našem hledáčku obývací stěna bílá. Nyní řešíme rozměry. Tady se nesmí nic uspěchat. Dobře uvažte, jak budete chtít nábytek do obýváku poskládat, aby se tam pěkně vešel a nevznikaly zabrány a nevyužitelné místa. A pokud toužíte vystavovat ve společenské místnosti různé věci, tak zaměřte svou pozornost i na úložné prostory. Velkou roli při výběru jakéhokoliv produktu hraje cena. Není nikde napsané, že pokud zvolíte levnou obývací stěnu bílou, budete muset počítat s kompromisy. Za rozumný peníz se dá dnes sehnat pěkný kus nábytku, který vám vydrží roky a nebudete se muset za něho stydět.

Variabilní obývací stěna bílá 

Naštěstí jsou už dávno pryč časy, kdy mohutné obývací stěny zabíraly celou jednu stěnu pokoje. Dnes vládne minimalismus a variabilita, takže si stěnu můžete postavit podle vlastní potřeby a fantazie.  Všechny se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a špičkovým řemeslným zpracováním. Líbí se vám masiv, ale nemáte na obývací stěnu bílou z pravého dřeva peníze? Nic nepokazíte ani dřevotřískou, která se potahuje dekoračním papírem a laminovací fólií. Výhody – nízká cena, dlouhodobá barevná i tvarová stálost, odolnost povrchu vůči tekutinám, snadná údržba.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 7 =