Dřevostavby na klíč – HP Domy s.r.o. Olomouc

ico-olšany-240na160V současné době se zejména mladí lidé s dětmi zajímají o rodinné domy a dřevostavby na klíč, které trh nabízí za velice zajímavé ceny, stačí si vybrat projektovou dokumentaci a za půl roku i dříve bydlíte. Projekty se vždy přizpůsobují vaším individuální potřebám, pak podepíšete jasně specifikovanou smlouvu a můžete se těšit na nové bydlení. Ovšem velmi důležitá je správná volba firmy, a proto doporučujeme se obrátit na profesionály ve svém oboru – hpdomy.cz. Firma staví po celé ČR a máte možnost si vybrat dřevostavbu, difuzně otevřenou dřevostavbu i zděný dům.

Komfortní rodinné domy na klíč

Domy si uživatelé vybírají podle konečného vzhledu, velikosti, dispozičního uspořádání atd. Zájem je o nízkoenergetické domy stejně jako o cihlové a dřevěné. Rodinné domy na klíč mohou být přízemní nebo patrové popřípadě i řadové. Firma HP Domy staví z moderních a velice kvalitních cihlových thermobloků, které jsou v současné době velice žádané, dále z cihlových bloků a pórobetonu s ohledem na co nejnižší náročnost na vytápění. A pokud si domy nevyberete z jejich nabídky, je vám plně k dispozici jejich architekt, který vám dům navrhne podle vašich představ, nebo si můžete dodat vlastní projektovou dokumentaci.

Dřevostavby – doplňkové služby

kras-240na160Vnější vzhled dřevostavby je od zděného domu skoro k nerozeznání a základem každé dřevostavby na klíč je pevná dřevěná konstrukce z KVH hranolů. Ohromnou výhodou dřevostavby je krátká doba výstavby, do tří měsíců bydlíte ve svém. Navíc mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, vytopíte je rychleji a levněji, jsou vzduchotěsné s vynikajícími akustickými vlastnostmi. Rodinný dům bez zahrady? To si nelze ani představit, proto firma nabízí doplňkovou službu – návrh a realizace zahrad. Návrh je vhodné zahájit již po započetí stavby, aby do něho mohla zkušená zahradní projektantka zahrnout květiny a rostliny včetně tvarů chodníků a dlažeb.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 3 =