Držáky a stojany na Tv – Fiber Mounts s.r.o.

Otočný a sklopný televizní držák NB P5 na Tv 32-55"

Otočný a sklopný televizní držák NB P5 na Tv 32-55″

Bez televize si svůj život umí představit málokdo. Jedná se nejen o užitkový, ale také o pěkný designovaný doplněk. Pryč je doba, kdy obří televize zabrala celou jednu skříňku. Nyní se televize věší na stěnu jako obraz nejen v obývacím pokoji, ale také v ložnici a široká nabídka držáků na monitory stejně jako držáků na televizi vám umožní pohodlné sledování televizních a zábavných pořadů. Držáků je velká spousta, proto je lepší se před samotnou koupí poradit s odborníkem stejně tak ho požádat o montáž Tv na držák.

Navštívit specializovaný eshop s Tv držáky se vždy vyplatí

Otočný, sklopný a výškově nastavitelný stolní držák na monitor Fiber Mounts F80

Otočný, sklopný a výškově nastavitelný stolní držák na monitor Fiber Mounts F80

Specializovaný eshop na televizní držáky a televizní stojany vám umožní si vybrat ten nejvhodnější výrobek pro vaši potřebu. I v tomto případě je velice důležitá kvalita držáku, přece jen na něm visí televizní přijímač za několik tisícovek.  Držáky na Tv a monitory jsou otočné do stran, sklopné, fixní a stropní. Pro lehké natáčení TV do obou stran doporučujeme televizní držáky polohovatelné s ramenem. Pokud bude televize pouze viset na stejném místě, je plně dostačující držák fixní. Máte-li zájem sledovat televizi ve výšce je vhodnější držák s náklonem. Ne vždy máte možnost svou TV zavěsit na stěnu, v tomto případě jsou ideální stropní držáky.

Tv stojan do domácnosti, na výstavy, prezentace a konference

Televizní stojan na konference, výstavy a prezentace NB AVA1500-60-1P

Televizní stojan na konference, výstavy a prezentace NB AVA1500-60-1P

A kde je nejširší nabídka televizních stojanů na výstavy, prezentace a konference? Ve špičkovém specializovaném internetovém obchodě s nejširší nabídkou s tímto sortimentem –  drzakylcd.cz.  Rychlé dodání zboží v celé ČR a SK! Spolehlivý zákaznický servis, veškeré zboží je skladem, množstevní slevy – samozřejmost. Společnost Fiber Mounts se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem. Zákaznicí si cení dlouholeté zkušenosti stejně jako odborné poradenství a individuální přístup.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − 5 =