Dubové dřevěné podlahy – HT PARKET CZ

htDub patří mezi nejoblíbenější přírodní dřevo a dubová prkna se skvěle hodí na výrobu dřevěných parket. Mnohotvárná dřevina báječně vynikne na chalupě stejně jak v moderním městském interiéru. V dubové podlaze se snoubí nadčasový design s dlouhou životností a vždy potěší vzhledem svého majitele. Finální vzhled nabývá dřevěná podlaha z dubu v závislosti na použitém mořidlu, velikosti, tvaru desky a charakteru dřeva. Venkovský styl umocní podlaha s větším počtem uzlů a prasklin. Jednoduché linie moderně zařízeného bytu zas podtrhne přiznána struktura dubu.

Třívrstvá dřevěná podlaha spojuje výhody plovoucí podlahy a dřevěných parket

Třívrstvá dřevěná podlaha bývá zpravidla složena z nášlapné vrstvy v tloušťce 2 – 4 mm z tvrdého dřeva, ze střední vrstvy z měkkého smrkového dřeva a protitahovým vrstvy z měkkého smrkového dřeva. Pokud ovšem zavítáte na portál htparket.cz, tak si zde můžete objednat žhavou novinku – nejstabilnější dřevěnou podlahu pro podlahová topení s 3x masivní vrstvou dubu v tloušťce 11,5 mm! Více vrstev zvyšuje odolnost podlahy vůči vlhkosti. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje počet obnovení povrchu broušením. Na povrchovou úpravu se používá několik vrstev speciálního laku s přídavkem křemíku nebo oleje. Třívrstvé parkety se pokládají podobně jako plovoucí podlaha, neboť jsou ukončeny click systémem.

Kvalitní třívrstvá dřevěná podlaha z dubu se neodmítá

Třívrstvá dřevěná podlaha má oproti laminátové podlaze několikanásobně delší životnost, přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy, dosáhnete vzhledu nové podlahy, zároveň odstraníte místní lokální poškození, což u laminátové podlahy není možné. Na českém trhu firma HT PARKET CZ působí od roku 2001 a dubové podlahy jsou schopni zakázkově vyrábět na míru dle přání zákazníka. Spolupracují s řadou developerských společností a většinu své produkce vyváží do zemí EU. Společnost sleduje trendy západních trhů ve svém oboru, účastní se a navštěvuje zahraniční i domácí interiérové výstavy a díky tomu dokáže aktuálně reagovat na požadavky moderní bytové architektury.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × one =