Šatní skříně z borovice – příjemný design a praktické uspořádání

Praktické a jednoduché řešení, jak přehledně uskladnit a uspořádat oblečení nabízí šatní skříně borovice. Ušetříte v pokoji nejen spoustu místa, ale budete mít skvělý přehled ve svých věcech. Šatní skříně borovice stavíme do ložnice, chodby, předsíně, obývacího pokoje nebo i do dětského pokoje, všude tam, kde nám to podmínky dovolí. Moderní šatní skříně borovice nabízejí důmyslný výsuvný systém zásuvek, věšáků, košíků a polic. Trh stejně jako náš internetový obchod nabízí velké množství šatních skříní, kde hrají prim šatní skříně borovice s posuvnými dveřmi.

Šatní skříň borovice na T-nábytek.cz

Šatní skříň borovice na T-nábytek.cz

Kvalitní šatní skříně borovice

Kvalitní šatní skříně borovice s posuvnými dveřmi disponují hliníkovými profily, které zaručují bezhlučný chod, což se hodí, pokud stojí šatní skříň v ložnici nebo v dětském pokoji. Šatní skříně borovice s posuvnými dveřmi nezabírají tolik prostoru a navíc máte více místa při výběru šatstva ze skříně. Do šatních skříní se v dnešní době montuje i osvětlení, které zaručují mimořádný komfort při používání skříně. Do výšky očí ukládáme nejpoužívanější věci, málo používané oblečení a věci ukládáme do zadního prostoru a na vrch. Větší šatní skříně borovice nabízejí úložný prostor pro žehličku, žehlicí prkno, mop nebo vysavač.

Šatní skříně borovice v různém provedení

Šatní skříně borovice nabízíme v různém provedení a cena je odvislá od velikosti, vnitřního vybavení skříně a použitého materiálu. Vybírat můžete mezi dýhou, masivem, laminem a MDF deskami. Skříně s posuvnými nebo se skládacími dveřmi oceníte všude tam, kde je zoufale málo prostoru a jste nuceni bojovat o každý centimetr. Pokud si z naší nabídky šatních skříní nevyberete nebo máte doma atypický prostor, který chcete využít, tak si budete muset nechat vyrobit šatní skříň na zakázku, což se vám finančně prodraží.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + three =